Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

44 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ya evet çok çabuk inanırdım, biri gelip ben uçabiliyorum aslında dese inanırdım yani. :D Hahaha istersen anlatayım ne kadar korkunç olduğuna sen bak. :D Benim de artık nadir ama işte bazen öyle bir an oluyor ki ister istemez ürperiyorsun.

Hahahah kıyamam tatlı çocukluk anıları ama işte :D Bilemedim şuan neyse anlatmaya başlarsın çok korkarsam durdururum :D

Yani bu yaşa geldik o kadar düzelsin :D Arada benim de :D

Napıyorsun? :D Benim dün bahsettiğim misafirlerim geldi saat 9'da ve sabah sabah koşuşturuyorum evin içinde kaç saattir :D Tam hamarat ev kızı modundayım başım döndü :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahahah kıyamam tatlı çocukluk anıları ama işte :D Bilemedim şuan neyse anlatmaya başlarsın çok korkarsam durdururum :D

Yani bu yaşa geldik o kadar düzelsin :D Arada benim de :D

Napıyorsun? :D Benim dün bahsettiğim misafirlerim geldi saat 9'da ve sabah sabah koşuşturuyorum evin içinde kaç saattir :D Tam hamarat ev kızı modundayım başım döndü :D 

Evet çok tatlıydı... :') Hahaha tamam bir ara özelden yazayım, şimdi herkes duymasın benim kabuslarımı. :D 

Hahaha büyüsek de ruhumuz çocuk, ne yapalım yani? :D 

Ne yapayım? Sabah az geç uyanmışım, spor yaptım, kahvaltı hazırladım, şimdi çay eşliğinde anime izliyorum. :D Hahaha sana da geçmiş olsun. :D Oh oh maşallah ama yani sırf bundan başın dönüyorsa çok hamarat diyemeyiz sana. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet çok tatlıydı... :') Hahaha tamam bir ara özelden yazayım, şimdi herkes duymasın benim kabuslarımı. :D 

Hahaha büyüsek de ruhumuz çocuk, ne yapalım yani? :D 

Ne yapayım? Sabah az geç uyanmışım, spor yaptım, kahvaltı hazırladım, şimdi çay eşliğinde anime izliyorum. :D Hahaha sana da geçmiş olsun. :D Oh oh maşallah ama yani sırf bundan başın dönüyorsa çok hamarat diyemeyiz sana. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha tamam yaz duymasınlar :D

Sen de bir karar ver bir ruhumuz yaşlı diyorsun bir çocuk diyorsun ':) 

Ne güzel sabah sporu yapabiliyorsun :D Ben de kahvaltı temizlik bulaşık falan anca hallettim işlerimi :D 

Baş dönmesi ciddi manada değil tabii ki ama arada muhabbete katılıp geri işe dönüyordum böyle bir orası bir burası derken biraz öyle oldu :D Çokta hamarat değilim zaten mod olarak demiştim onu öyleyim değil hani öyle gibi :D Hemen göm beni zaten sen daha hamaratsın kabul :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha tamam yaz duymasınlar :D

Sen de bir karar ver bir ruhumuz yaşlı diyorsun bir çocuk diyorsun ':) 

Ne güzel sabah sporu yapabiliyorsun :D Ben de kahvaltı temizlik bulaşık falan anca hallettim işlerimi :D 

Baş dönmesi ciddi manada değil tabii ki ama arada muhabbete katılıp geri işe dönüyordum böyle bir orası bir burası derken biraz öyle oldu :D Çokta hamarat değilim zaten mod olarak demiştim onu öyleyim değil hani öyle gibi :D Hemen göm beni zaten sen daha hamaratsın kabul :D

Tamamdır.

Hahaha çocuksu bir yaşlılık. :D 

Hahaha şu aralar evet zorluyorum kendimi diyeyim yoksa o kadar bir insan değildim. :D Benim spor işi çok çalkantılı. :D Hee iyi bari geçmiş olsun. :)

Hahaha biliyorum ciddi manada olmadığını. :D Aaa ne gömmesi, ben zaten bu konularda yarışmaya girmem, hani zaten rakip olabilecek yok o yüzden yarışmaya girmek gereksiz. :dandyonionplz:

11 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bir de geçenlerde şey gördüm kore dizisi izliyormuşsun sanırım önerin var mıdır benim çok fazla zamanım olmuyor ama en son Doom at Your Service ve Tale of the Nine Tailed izlemiştim :) 

Heee ya şöyle bir arkadaşın tavsiyesiyle yeni çıkan bir diziye başladık, yoksa Kore dizisi izlemiyorum pek. :D Ama arkadaşlara sorabilirim onlar tecrübelidirler. :D Hatta Mika'ya da sorabilirsin o da izler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Tamamdır.

Hahaha çocuksu bir yaşlılık. :D 

Hahaha şu aralar evet zorluyorum kendimi diyeyim yoksa o kadar bir insan değildim. :D Benim spor işi çok çalkantılı. :D Hee iyi bari geçmiş olsun. :)

Hahaha biliyorum ciddi manada olmadığını. :D Aaa ne gömmesi, ben zaten bu konularda yarışmaya girmem, hani zaten rakip olabilecek yok o yüzden yarışmaya girmek gereksiz. :dandyonionplz:

Hahaha yaşlıların çoğu çocuk gibi zaten :D

Anladım bir ara çok düşündüm spora gitmeyi ama hep üşengeçlik :/ Yani burada öyle kendin çalışabileceğin falan bir alan yok spor salonları uzakta, ücretli ve biraz nasıl desem tam istediğim gibi değil. Bende tabi bahane bol hahaha :D Sağ ol :) 

Sen çok fena olmaya başladın ama :D

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Heee ya şöyle bir arkadaşın tavsiyesiyle yeni çıkan bir diziye başladık, yoksa Kore dizisi izlemiyorum pek. :D Ama arkadaşlara sorabilirim onlar tecrübelidirler. :D Hatta Mika'ya da sorabilirsin o da izler. :)

Öyle miiii peki :D 

@Mika-desu Nerelerdesin önerilerine ihtiyacım var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha yaşlıların çoğu çocuk gibi zaten :D

Anladım bir ara çok düşündüm spora gitmeyi ama hep üşengeçlik :/ Yani burada öyle kendin çalışabileceğin falan bir alan yok spor salonları uzakta, ücretli ve biraz nasıl desem tam istediğim gibi değil. Bende tabi bahane bol hahaha :D Sağ ol :) 

Sen çok fena olmaya başladın ama :D

Öyle miiii peki :D 

@Mika-desu Nerelerdesin önerilerine ihtiyacım var :D

Beden yaşlandıkça ruh çocukluğa gidiyor garip bir şekilde. D: 

Hahaha benim d eişte çok üşenip gitmediğim anlar oldu, bazen üşengeçliğimi kırıp gidiyorum falan. :D Spor salonlarına ben gitmiyorum, zaten ben hep vücut ağırlığıyla çalışırım, evde yapıyorum şu aralar, normalde bizim buraya yakın koşu parkı falan vardı oraya gider yapardım ama koranadan falan pek çıkmıyorum. 

Öyle mi olmuşum? :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Beden yaşlandıkça ruh çocukluğa gidiyor garip bir şekilde. D: 

Hahaha benim d eişte çok üşenip gitmediğim anlar oldu, bazen üşengeçliğimi kırıp gidiyorum falan. :D Spor salonlarına ben gitmiyorum, zaten ben hep vücut ağırlığıyla çalışırım, evde yapıyorum şu aralar, normalde bizim buraya yakın koşu parkı falan vardı oraya gider yapardım ama koranadan falan pek çıkmıyorum. 

Öyle mi olmuşum? :ahaaah-onion-head-emoticon:

Evet bence de öyle :)

İyi yapıyorsun en güzeli ve en sağlıklısı üşenme :

Aslında yürüyüş, koşu sevdiğim şeyler ama şehrin ortasında bilmiyorum pek hevesim kalmıyor böyle yeşillik, doğayla iç içe bir yer olsa çok hoş olabilirdi tabii bir de sakin bir yer olmalı. Spor salonu tek seçenek gibi kalıyor işte benim için öyle olunca :) 

Aslında farkettim de hep öyleydin ben yeni yeni görmüşüm sadece :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.