Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ben de iyiyim, kimsin necisin biraz tanıt bakalım kendini. :D Benden kabaca bahsedersem, 24 yaşında elektrik-elektronik bölümünden yeni mezun olmuş birisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :)

Bana Porky diyebilirsiniz :) 7. Sınıfa gidiyorum Müzik ve spor yapmayı severim genellikle :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

13 saat önce, Elimiel yazdı:

Selam hoş geldin :cute1-onion-head-emoticon:

Hoş buldum :smooth-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 7/29/2021 at 6:10 PM, Elimiel said:

Ay benim kardeşim de öyle kimseye cevap vermiyor. Mezuna kalacağım dedi bir kere o kadar yani bilmiyoruz biz de tam :D

Gerçekten karmaşık. Allah yardımcınız olsun :/

Elinde değil cidden üzülüyor ah ah minnoş kalplerimiz işte :D

Hahaha seni bizim ameliyathaneye alalım buz gibi tüm mesai saatleri içinde donarak geziyorum :D

Biraz geç oldu ama teşekkür ederim. İnşallah senin kardeşin için de hayırlısı olur.

Buzz gibi mi? :wew-onion-head-emoticon: Alın alın beni oraya. :D Hele bir de geçen gün Antalya ya döndüm, şimdi eskisinden de çok lazım. Burası daha sıcak ya o anlamda. :D 

İyi akşamlar bir de, nasılsın konuşmayalı? :whistling-onion-head-emoticon:

On 7/29/2021 at 6:16 PM, pegasusejder said:

Sen niye alındın ki? :D

Ya evet o işler biraz karın ağrısı maalesef, bir şey olursa sorarsın, abilerin ve ablaların olarak yardımcı oluruz. :) 

Hahaha kızım buraya yazmadın diye bir şey demedim. :) Sıkıntı yok. :)

Cidden ya havalar bir sıcak bir sıcak... Gerçi sizin oralar daha sıcaktır ama olsun. 

Ailemize hoş geldin. :D 

Zor ama kendimizi üzdüğümüze değmez. :) 

En azından siz tam bilseydiniz ya. :D 

Aklıma takılan bir şey oldu mu ilk size geleceğim o zaman :wow2-onion-head-emoticon:

Cidden mi? Gerçekten mi? Son kararın mı? :wow1-onion-head-emoticon:

Hele bir de geçen gün Antalya ya döndüm, burası... burası İzmir' den de beter :noooo-onion-head-emoticon: 

İyi akşamlar bir de nasılsın konuşmayalı? :happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, Ari01 yazdı:

Aklıma takılan bir şey oldu mu ilk size geleceğim o zaman :wow2-onion-head-emoticon:

Cidden mi? Gerçekten mi? Son kararın mı? :wow1-onion-head-emoticon:

Hele bir de geçen gün Antalya ya döndüm, burası... burası İzmir' den de beter :noooo-onion-head-emoticon: 

İyi akşamlar bir de nasılsın konuşmayalı? :happy-onion-head-emoticon:

Tamamdır gelirsin. :) 

Hangisine dedin tam anlamadım ama son kararım olsun. :D 

Antalya yanıyormuş ya, havadislerim o yöndeydi. :D Geçmiş olsun. 

En son ne zaman konuşmuştuk ya? Ay falan oldu mu? :D Ben iyiyim, sen nasılsın? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın, naber?

Herkese günaydın.

Anca görüyorum yazdığını bugün çok yoğunduuu :D İyi diyelim iyi olsun senden naber? :)

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Biraz geç oldu ama teşekkür ederim. İnşallah senin kardeşin için de hayırlısı olur.

Buzz gibi mi? :wew-onion-head-emoticon: Alın alın beni oraya. :D Hele bir de geçen gün Antalya ya döndüm, şimdi eskisinden de çok lazım. Burası daha sıcak ya o anlamda. :D 

İyi akşamlar bir de, nasılsın konuşmayalı? :whistling-onion-head-emoticon:

Olsun canım bazen oluyor öyle :D İnşallah :) 

Eveeet gel hemen Antalya evet daha sıcaktır tabii bir de kötü haberler var çok geçmiş olsun diyeyim umarım en kısa sürede biter bu sorunlar :/

İyi akşamlar :) İyiyim ben de çalışıyorum, arkadaşlar falan öyle takılıyorum. Evde de devam dizi, anime, müzik o şekilde geçiyor günler :) Sen nasılsın iyi misin? 

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Tekrardan teşekkür ederim. :D 

Yaa ne demek olur mu öyle şey bir şey olursa bekliyorum yaz hemen çekinme :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Elimiel yazdı:

Anca görüyorum yazdığını bugün çok yoğunduuu :D İyi diyelim iyi olsun senden naber? :)

Hahaha geçmiş olsun sana, sıkıntı yok. :) Benim gözlerim yorulmuş biraz, öyle işte. :) 

2 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın Eli-senpai?

İyi akşamlar herkese:thank_you__onion_by_elcerbero:

İyi akşamlar Mika, naber? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.