Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

6 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın Eli-senpai?

İyi akşamlar herkese:thank_you__onion_by_elcerbero:

Teşekkür ederim ben de iyiyim :)

İyi akşamlar :) 

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha geçmiş olsun sana, sıkıntı yok. :) Benim gözlerim yorulmuş biraz, öyle işte. :) 

Ahaha sağol :D Öyle mi umarım çok kötü değildir dinlendir gözlerini :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İyidir abi senden?:whistling-onion-head-emoticon:

Ben de iyiyim, ne olsun işte? :) Dün Ayaka çekiyordum Jean geldi...

1 dakika önce, Elimiel yazdı:

Yaz alerjisi ya, damlalarım bitti randevu yok...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Elimiel yazdı:

Ne yapıyorsunuz:dandyonionplz:

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyi gelmiş yine de, Ben de wish çekmekten zevk alıyorum; wish hakkım bitti biteli oyuna daha az giriyorum:hell-yes-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun, gerçekten randevu yok ya; ben de gözlerim rahatsız diye artık gözlük almaya karar verdim ama randevu talebi oluşturduğum halde hâlâ ses seda yok:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ne yapıyorsunuz:dandyonionplz:

İyi gelmiş yine de, Ben de wish çekmekten zevk alıyorum; wish hakkım bitti biteli oyuna daha az giriyorum:hell-yes-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun, gerçekten randevu yok ya; ben de gözlerim rahatsız diye artık gözlük almaya karar verdim ama randevu talebi oluşturduğum halde hâlâ ses seda yok:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha kızım sen biriktirmeyi sevmiyorsun herhalde, genelde bizim gibi fakirler özel bir karakter için biriktirir. :) Çok iyi değil ya, Ayaka'yı istiyordum. :/

Evet ya, randevu bulmak çok zorlaştı. :/ Sana da geçmiş olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha kızım sen biriktirmeyi sevmiyorsun herhalde, genelde bizim gibi fakirler özel bir karakter için biriktirir. :) Çok iyi değil ya, Ayaka'yı istiyordum. :/

Evet ya, randevu bulmak çok zorlaştı. :/ Sana da geçmiş olsun.

Yok, ben bulduğumu harcarım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:-oyunlarda

Sağ ol abi. 

Ee ne yapıyorsun?:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Tamamdır gelirsin. :) 

Hangisine dedin tam anlamadım ama son kararım olsun. :D 

Antalya yanıyormuş ya, havadislerim o yöndeydi. :D Geçmiş olsun. 

En son ne zaman konuşmuştuk ya? Ay falan oldu mu? :D Ben iyiyim, sen nasılsın? 

Şeye demiştim, foruma yazmadığın için sana kızgın değilim cümlene :D

:wow1-onion-head-emoticon:Teşekkür ederim. Allahtan akrabalarımın olduğu taraflarda bir şey yok şu anlık, inşallah da olmaz. İnşallah hemen geçer de tüm ülkedeki yangınlar, ne diyeyim.

O kadar olmadı , 8 gün falan olmuş :D Ne o, bensizlik sana çok mu uzun geldi yoksa :D :evil-smile-onion-head-emoticon: Ben de iyiyim, şu an Antalya'dayım işte, Fruits Basket'in 2. sezonunda bir yerlerdeyim, ara sıra dışarı çıkıyorum falan, her zamanki şeyler. :D

Sen neler yapıyorsun son konuştuğumuzdan beri? 

17 minutes ago, Elimiel said:

Anca görüyorum yazdığını bugün çok yoğunduuu :D İyi diyelim iyi olsun senden naber? :)

Olsun canım bazen oluyor öyle :D İnşallah :) 

Eveeet gel hemen Antalya evet daha sıcaktır tabii bir de kötü haberler var çok geçmiş olsun diyeyim umarım en kısa sürede biter bu sorunlar :/

İyi akşamlar :) İyiyim ben de çalışıyorum, arkadaşlar falan öyle takılıyorum. Evde de devam dizi, anime, müzik o şekilde geçiyor günler :) Sen nasılsın iyi misin? 

Yaa ne demek olur mu öyle şey bir şey olursa bekliyorum yaz hemen çekinme :) 

Geliyorumm :happy-onion-head-emoticon::happy-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim, inşallah 

Hmm sevindim iyi olmana. :) Ben de aynı şekilde animeyle devam ediyorum evde, ara sıra da dışarı falan çıkıyorum, öyle. :D Black Clover nasıl gidiyor bu arada? :)

:wew-onion-head-emoticon:

12 minutes ago, Mika-desu said:

İyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın Eli-senpai?

İyi akşamlar herkese:thank_you__onion_by_elcerbero:

İyi akşamlar Mika. :cheer1-onion-head-emoticon: Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Ari01 yazdı:

:wow1-onion-head-emoticon:Teşekkür ederim. Allahtan akrabalarımın olduğu taraflarda bir şey yok şu anlık, inşallah da olmaz. İnşallah hemen geçer de tüm ülkedeki yangınlar, ne diyeyim.

O kadar olmadı , 8 gün falan olmuş :D Ne o, bensizlik sana çok mu uzun geldi yoksa :D :evil-smile-onion-head-emoticon: Ben de iyiyim, şu an Antalya'dayım işte, Fruits Basket'in 2. sezonunda bir yerlerdeyim, ara sıra dışarı çıkıyorum falan, her zamanki şeyler. :D

Geliyorumm :happy-onion-head-emoticon::happy-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim, inşallah 

Hmm sevindim iyi olmana. :) Ben de aynı şekilde animeyle devam ediyorum evde, ara sıra da dışarı falan çıkıyorum, öyle. :D Black Clover nasıl gidiyor bu arada? :)

:wew-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Mika. :cheer1-onion-head-emoticon: Nasılsın?

İyi akşamlar :whistling-onion-head-emoticon: İyiyim teşekkürler, sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar nasılsınız?

21 dakika önce, pegasusejder yazdı:

O lanet oyun bana karakter vermiyor bir türlü. 30 tane wish harcadım artık 30 tane fazla kullanmadığım silahım var artık. O kadar wish biriktirmek için bi tarafımı yırtmıştım bide :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Yok, ben bulduğumu harcarım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:-oyunlarda

Sağ ol abi. 

Ee ne yapıyorsun?:ahaaah-onion-head-emoticon:

Hahaha yani nasıl zevk alıyorsan öyle yapacaksın tabii. :D Ben genelde özel karakterler için çekiyorum, onun haricinde zaten normal wish'i oyun veriyor. :D 

Oyunla ilgilen, dizi/anime izle, arkadaşlarla buluş falan. D: Sen neler yapıyorsun?

9 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hahaha anladım, tamam son kararım. :D

Amin, inşallah yakın zamanda biter bu yangınlar falan. 

Hahaha evet sensiz buraların hiç tadı yok. :D Özlem gidermişsindir arkadaşınla. :D 

Pek bir değişiklik yok bende, her zamanki şeyler, yukarıda yazdım zaten. :D Bir de şeyi söyleyeyim Spike ile iletişime geçtiydim, ara ara konuşuyoruz haberini vereyim dedim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar nasılsınız?

O lanet oyun bana karakter vermiyor bir türlü. 30 tane wish harcadım artık 30 tane fazla kullanmadığım silahım var artık. O kadar wish biriktirmek için bi tarafımı yırtmıştım bide :'(

İyidir, sen nasılsın?

Hahaha bazılarına vermiyor, bana da başlarda vermiyordu sonra şansım bir açıldı gidiyor öyle. :) Ya aslında wish/primogem biiriktirmek o kadar zor bir şey değil ya, siz niye o kadar zorlanıyorsunuz? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.