Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

8 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Uu ne güzel, beğendin mi bari:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Eczacı olmaya mı karar verdin:tuzkistrokeplz:

Mükemmeldi.:bled1-onion-head-emoticon:

Yoo :D

6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet evde de geçer güzel vakit niye geçmesin, sadece bir ara feci dışarlarda oluyorsun bir ara da tamamen evde oluyorsun. :D Ooo hadi afiyet olsun. :) 

O zaman geçmiş olsun. :(

Sin ve cos sürekli +1 ile -1 arasında gidip gelir, onun için dedim sürekli bi yukarlardasın bir diptesin diye. :) 

Eyw :(

Evet daha matematiği unutamadım :)  Ama hani birim çember için tan 180 ... amaan neyse :p

3 dakika önce, Elimiel yazdı:

Hadi ya geçmiş olsun çok :/

İş güç Karadeniz turu ayarlıyorum kardeşimi hazır ikna etmişken :D

Sen ne yapıyorsun? :D

:admire2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim :) İyi seyirler diyeyim sana benim devam edemiyor şuan maalesef evde kaldığım zamanlar edeceğim inşallah :/

İyi akşamlar iyiyim sen nasılsın? :)) 

Şükür halime hayattayım hala :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

37 minutes ago, Mika-desu said:

İyi akşamlar :whistling-onion-head-emoticon: İyiyim teşekkürler, sen?

Ben de iyiyim, teşekkürler, anime izliyordum her zamanki gibi :D

Bu arada Ateşböceklerinin Mezarı'nı izlemişsin sanırım. Nasıl buldun, beğendin mi?

26 minutes ago, pegasusejder said:

Hahaha yani nasıl zevk alıyorsan öyle yapacaksın tabii. :D Ben genelde özel karakterler için çekiyorum, onun haricinde zaten normal wish'i oyun veriyor. :D 

Oyunla ilgilen, dizi/anime izle, arkadaşlarla buluş falan. D: Sen neler yapıyorsun?

Hahaha anladım, tamam son kararım. :D

Amin, inşallah yakın zamanda biter bu yangınlar falan. 

Hahaha evet sensiz buraların hiç tadı yok. :D Özlem gidermişsindir arkadaşınla. :D 

Pek bir değişiklik yok bende, her zamanki şeyler, yukarıda yazdım zaten. :D Bir de şeyi söyleyeyim Spike ile iletişime geçtiydim, ara ara konuşuyoruz haberini vereyim dedim. :D 

Sevindim. :D

Yaa teşekkür ederim:waiting-onion-head-emoticon:Giderdim tabii, gidermez olur muyum hiç :D Haftaya da en yakın arkadaşımla tanıştıracağım onu, bakalım nasıl bir şey olacak :D Kız iki yıldır başımın etini yiyor, tanıştır artık bizi diye :noooo-onion-head-emoticon:

Hmm anladım :D Oyunun nasıl gidiyor peki, en son konuştuğumuzda birkaç düzeltme yapacaktın sanki? 

Haber verdiğin için teşekkürler, sohbetiniz bol olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Ari01 yazdı:

Ben de iyiyim, teşekkürler, anime izliyordum her zamanki gibi :D

Bu arada Ateşböceklerinin Mezarı'nı izlemişsin sanırım. Nasıl buldun, beğendin mi?

Sevindim. :D

Yaa teşekkür ederim:waiting-onion-head-emoticon:Giderdim tabii, gidermez olur muyum hiç :D Haftaya da en yakın arkadaşımla tanıştıracağım onu, bakalım nasıl bir şey olacak :D Kız iki yıldır başımın etini yiyor, tanıştır artık bizi diye :noooo-onion-head-emoticon:

Hmm anladım :D Oyunun nasıl gidiyor peki, en son konuştuğumuzda birkaç düzeltme yapacaktın sanki? 

Şimdilerde ne izliyorsun, BC bitmiştir herhalde?:ahaaah-onion-head-emoticon:

Evet evet çok güzeldi. İzleyeli oldu 1 ay herhalde, savaş döneminde halkın acısı beni çok üzüyor ya, izlediğim kdramanın konusu da bu konu üstüne gibiydi; üzülüyorum bu tür dizi/film/animelerde. :crying2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Uu keyifli gezmeler olsun. Karadeniz gerçekten güzel bir yer:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben de balkonda ablamla çay içiyorum :cheer1-onion-head-emoticon:

Evet ben de çok merak ediyorum gerçekten güzel duruyor :D

Afiyet olsun kardeşim de bana kahve yapmışşş :admire2-onion-head-emoticon:

9 dakika önce, Kemankech yazdı:

Şükür halime hayattayım hala :D

Hahaaha ne kadar ümitsiz bir konuşma bu böylee :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Elimiel yazdı:

Gittikten sonra anlatırsınız artık:D

Samsun Karadeniz'in İzmir'i gibi mesela, ben çok beğenmiştim. Gerçi Karadeniz turu deyince aklıma Rize-Artvin-Trabzon geliyor ama...

Düzenlenme: Mika-desu tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Senin var mısen de  şunu mutlaka izle dediğin dizi/film/anime?

Sorulunca anında beynim duruyor :P Dizi film pek izlemem (o kadar kültürsüzüm ki ilk izlediğim dizi sherlock holmes) anime olarak steins;gate, muhtemelen izlemişsindir ama aklıma öyle kesinlikle izlenmesi gereken bir şey gelmiyor. Beni daha çok kitap, çizgiroman, manga tarzı şeyler çektiği için video şeklindeki eserleri pek hatırlayamıyorum im sorry.

10 dakika önce, Elimiel yazdı:

Ne kadar iyi bir kardeş. Benimki yaptığım kahveyi bozuyor. İnsan üçü bir aradaya biber döker mi ya?

Daha çok çıkmadık candan umut kesilmez tarzı bir konuşma yapmaya çalışmıştım. Sanırım cümle kurmayı tekrar öğrenmem lazım. :\

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Kemankech yazdı:

Sorulunca anında beynim duruyor :P Dizi film pek izlemem (o kadar kültürsüzüm ki ilk izlediğim dizi sherlock holmes) anime olarak steins;gate, muhtemelen izlemişsindir ama aklıma öyle kesinlikle izlenmesi gereken bir şey gelmiyor. Beni daha çok kitap, çizgiroman, manga tarzı şeyler çektiği için video şeklindeki eserleri pek hatırlayamıyorum im sorry.

Daha çok çıkmadık candan umut kesilmez tarzı bir konuşma yapmaya çalışmıştım. Sanırım cümle kurmayı tekrar öğrenmem lazım. :\

Anlaadıım o halde ben mini dizi olarak sana Çernobil'i önereyim :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İşte gezme vakti epey yoğunluk oluyor, bir ara Beypazarına gitmiştik sonra 3 gün üst işte alışverişe, şimdi ise evde :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hayatı uçlarda yaşıyorum işte ne var. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hahaha bir şey demedim, asıl seninki hayat zaten, öbür türlü o ne öyle monoton monoton. :) 

19 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hahaha iyi bari. :D Aaaa ayıp etmişsiniz sizde ona. :D Bakalım nasıl bir şey olacak... :) 

Ya bayağı bi ilerleme kaydettim araba kısmında ama yani hala o eksikler üzerine bir şey yapmadım. :) 

Sağ olasın. :) İyiymiş, başka yerde olduğu için dc giremiyormuş, gelecekmiş inşallah. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.