Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

25 dakika önce, fasulyekisi yazdı:

ay fasulye ben 18 yaşındayım uniye bu sene gectim memnun oldumm

Bilmukabele efendim, hayırlı olsun hangi bölümü okuyorsun? 

24 dakika önce, BURUN yazdı:

Yani benimki öyle ama corona zedeleri bilemiyicem.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Havalar havalar... dua et de delta varyantı seni bulmasın Burun efendi:embarrassed3-onion-head-emoticon:

22 dakika önce, BURUN yazdı:

Ee favori animen ne manga webtoon okur musun?

Üzerime alınıyorum bu soruyu bana sormadın ama  :whistling-onion-head-emoticon:

Annarasumara ve Flawless diyorum ayyy yanlış yazmışım Annarasumanara olacaktı :beg-onion-head-emoticon:

Manga olarak sanırın en'im yok

12 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Selamlar:whistling-onion-head-emoticon:

Selam Mika-chan 

Nasılsın? Günün nasıl geçti?:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Pseudohomophylus yazdı:

Bilmukabele efendim, hayırlı olsun hangi bölümü okuyorsun? 

Havalar havalar... dua et de delta varyantı seni bulmasın Burun efendi:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Üzerime alınıyorum bu soruyu bana sormadın ama  :whistling-onion-head-emoticon:

Annarasumara ve Flawless diyorum

Manga olarak sanırın en'im yok

Selam Mika-chan 

Nasılsın? Günün nasıl geçti?:thank_you__onion_by_elcerbero:

Seni burada görmek büyük bir şeref abla:teehee-crazy-rabbit-emoticon:İyiyim teşekkür ederim, yağmurlu karamsar bir gündü ama o serinliğe akşam yürüyüşü iyi geldi. Unutturdu gündüzün kapalı havasını :thank_you__onion_by_elcerbero:

Sen nasılsın, günün nasıldı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Seni burada görmek büyük bir şeref abla:teehee-crazy-rabbit-emoticon:İyiyim teşekkür ederim, yağmurlu karamsar bir gündü ama o serinliğe akşam yürüyüşü iyi geldi. Unutturdu gündüzün kapalı havasını :thank_you__onion_by_elcerbero:

Sen nasılsın, günün nasıldı?

O şeref bana ait Mikka mikka mii-san, ben de buradayken kendimi çok güzel hissediyorum 

Hele bir de tanış olduklarımı görünce böyle nasıl denir mutluluk kat sayım tavan yapıyor:cheer1-onion-head-emoticon:

Yağmur güzeldir ya hele yağmurdan sonraki o mis gibi toprak kokusunun üzerine güzellik tanımıyorum mikkemmel ötesi bir şey

Benim günüm stabil be güzelim. İki gündür burası da serinledi. Yeni yeni içecek adı altına henüz zehirlenmediğim tatlar keşfediyorum:happy-onion-head-emoticon: Seni sormalı neler yapıyorsun? Son zamanlarda tavsiye ettiğin, daha iyi hissetmemi sağlayacak herhangi bir aktivite var mıdır?  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.