Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 saat önce, Mika-desu yazdı:

Nasılsın, neler yaptın?:yawn-onion-head-emoticon:

Valorant güzel mi bari, oynayan çok duyuyorum, stardew'de çok poncikbir oyun.

Ne yapayım mika-chann corona olduk cümbür cemaat bir ben sağ kaldım. Bizimkilere ilaç su falan taşıyorum.

Güzel oyun ama biraz kolsuz olduğumdan mütevellit tokatlıyorlar beni.

Stardew çok tatlış çok eğlenceli oyun eğer boşta olursanız bir ara beraber oynarız.

1 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Ooo dene dene daha sonra sana hangi meyvelerle limonu kombine edince zevkten dört köşe olduğumu da anlatırım:loveloveplz:  seninkiler de ilginçmiş. Süt keskin tadı olan meyvelere yakışmıyor maalesef ben de mideme bu şekilde zulüm ede ede öğrendim:depressed1-onion-head-emoticon:

Hadi inşallah diyelim be Mikam o günler ben görür müyüm bilemem

Vefasızlık ve Burun özdeşleşmiş :embarrassed2-onion-head-emoticon: 

Ama sorun değil kafatasımın ortasındaki iki delik olan arkadaşım bu konuda yalnız değilsin:tuzkistrokeplz:

Klavyemle aram düzelince haber veririm:onion_emo_2_by_theg_force: Öncelikle sabırlı olman gerekiyor baştan söyleyeyim

O zamana kadar Gartic ve Among us'la yola devam bakalım onların da keyfi tekken çıkmıyor işte 

İyi geceler:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon: Tatlı rüyalar forum ahalisi

Öpüldünüz:onion_head___smooch___by_elorae_chan:

İçeriği Görüntüle

Renkli yazmayı yeni sayfalarda görememek üzücü umarım en kısa zamanda bu da hallolur

Bu da gecenin musıkîsi olsun, saygılar :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Vefa mı oda ne? 

Oynarız ablam sen oynayacağımız oyunu söyle.

Cümleten iyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.