Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

9 saat önce, Ari01 yazdı:

Ben de iyiyim. Ooo hangi renge boyattın? :D Ne güzel, senin için sevindim. (Biraz yorucu olmuştur ama eğlenceli olmuştur diye düşünüyorum.) :wew-onion-head-emoticon: Yani ben de her ne kadar ev kuşu olsam da böyle gün boyu bir yerden bir yere gitmemin gerektiği bir hayatı da denemek isterdim. Istanbul da şimdi üniversite okurken bazı günler öyle de olur diye tahmin ediyorum. :D 

Şu anlık yaptığım bir şey yok, ev kuşu olmaya devam ediyorum :D , geçen Fruits Basket i bitirmiştim onu kardeşimle izliyoruz şimdi, biraz japonca çalışmaya çalışıyorum, bir yandan da kitap okuyorum azar azar öyle yani. :whistling-onion-head-emoticon:

Zaten açık kumraldı biraz açtırdım rengini diyelim ama pek istediğim gibi olmadı yani rengi değişti. İlk defa yaptım bir de düzenleme gerekecek yani. 

Evet gezi eğlenceli ama çok yorucu yani. Hiç fırsatım olmuyor. Bir de İnternet, telefon hep sıkıntı yani. Yine de değerdi tabii. İnşallah yaparsın merak etme İstanbul her türlü yoruyor insanı :D

Fruits Basket çok tatlı bir anime ben de çok sevmiştim :) 

Japonca mı çalışıyorsun ne güzel sevindim senin adına :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

Kediler öyle oluyor cidden, bizim de küçükken kaybolmuştu ama bir daha bulamamıştık. :') 

Mesajı normalde sen yazdıktan iki dakika sonra yazmıştım ama göndermemiş... :D 

Geçmiş olsun keşke sende bulabilseydin üzüldüm bak :crying1-onion-head-emoticon:

2 saat önce, Ari01 yazdı:

Tanıştığımıza memnun oldum Burak. Ben de iyiyim. Bu yıl üniversiteye başlayacağım ben, bir yandan onun hazırlıkları derken bir yandan da anime izleyip dinleniyorum. :victory-onion-head-emoticon:

Hmm anladım, geçmiş olsun tekrardan. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Daha da iyi olursun inşallah. Dayılarımdan birinin de burnuna bir işlem yapılmıştı, cidden bayağı şişmişti yani. :/ Ameliyat büyük işlem sonuçta, bir süre iyice dinlenmelisin. Ondan sonra yaparsın işlerini, kendini çok yorma. :) 

Teşekkür ederim, ağrısı genelde 3-4 saat sonra başlıyormuş da ben yapılır yapılmaz ağrı kesici içtim ne olur ne olmaz diye :) 

Hayırlı olsun yeni üniversiten bol bol gezebilirsin umarım.  :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hours ago, pegasusejder said:

Sağ olasın. :) Amin, inşallah. Heee o buz tutmamıştır, sık sık buz tutman gerekiyor burnuna şişmemesi için. :D Dinleniyoruz işte ya bol ol. :) 

Hahaha o kadar da abartmasaydın. :D Belli olmaz belki de ağrımazdı ama yaptığın aslında çok da iyi değil, çünkü ağrı olmayınca kolunu fazla zorlarsın sonra daha kötü olur. Neyse sen bugün kolunu zorlama ve onun üstüne falan yatmamaya çalış. :) 

Doğrudur yani çünkü onunki bayağı şişmişti yani :D 

Şey endişelendiğin için teşekkürler ama ağrısının zorlamayla pek alakalı olduğunu sanmıyorum, aşıdaki virüsün MRna'sını vücuda vermeleriyle falan ilgiliydi sanırım. Emin değilim ama. Hatta bazı kişilerde grip etkisi bile yapabiliyormuş, bazı akrabalarımızda olmuştu, biraz da onu önlemek için ilaç içtim. Yarın bakarım içip içmeyeceğime. :D 

3 hours ago, Elimiel said:

Zaten açık kumraldı biraz açtırdım rengini diyelim ama pek istediğim gibi olmadı yani rengi değişti. İlk defa yaptım bir de düzenleme gerekecek yani. 

Evet gezi eğlenceli ama çok yorucu yani. Hiç fırsatım olmuyor. Bir de İnternet, telefon hep sıkıntı yani. Yine de değerdi tabii. İnşallah yaparsın merak etme İstanbul her türlü yoruyor insanı :D

Fruits Basket çok tatlı bir anime ben de çok sevmiştim :) 

Japonca mı çalışıyorsun ne güzel sevindim senin adına :)) 

Hmm anladım :D Sen boyattım diyince ben de uçlarını maviye ya da öyle bir renge falan boyattın zannetmiştim nedense. :D :no-no-crazy-rabbit-emoticon:  Kardeşimin uçlarını yeşile boyama gibi bir isteği var da sabah akşam başımızın etini yiyor, bilinçaltıma işlemiş :D Çılgındır biraz kendisi. Ama boyatacak da sanırım çünkü birkaç aydır istiyordu bunu. :D 

Evet cidden yoruyor insanı ama biraz da nereleri gezdiğine bağlı, hoşuna giden bir yer olunca ne kadar gezsen de daha çok gezmek istiyorsun. Değmesine sevindim, önemli olan o sonuçta. :D 

Yorulacağıma sevineyim mi üzüleyim mi karar veremedim  :D 

Evet öyle gerçekten de :bye2-onion-head-emoticon: Sonları biraz depresif ama olsun. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Yani birkaç telefon uygulamasından öğrendiklerimi not aldığım bir defterim ve ufak bir yardimci kitabım bir de ara sıra anime openinglerimi çevirdiğim bir defterim var, öyle bir şeyler yapmaya çalışıyorum kendimce. Teşekkür ederim :) 

2 hours ago, burakwoz said:

Geçmiş olsun keşke sende bulabilseydin üzüldüm bak :crying1-onion-head-emoticon:

Hayırlı olsun yeni üniversiten bol bol gezebilirsin umarım.  :bye2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim inşallah :cheer1-onion-head-emoticon:

İyi geceler herkese :bye1-onion-head-emoticon::sleeping-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha geri mi gelmişim, senin de hiç haberin olmuyor. :D İyiyim çok şükür, sen nasılsın? :D 

Hahaha olsun buradan da soralım dedik ne var yani :D İyiyim şükür :)) 

Günaydın bu aradaa. 

7 saat önce, Ari01 yazdı:

Hmm anladım :D Sen boyattım diyince ben de uçlarını maviye ya da öyle bir renge falan boyattın zannetmiştim nedense. :D :no-no-crazy-rabbit-emoticon:  Kardeşimin uçlarını yeşile boyama gibi bir isteği var da sabah akşam başımızın etini yiyor, bilinçaltıma işlemiş :D Çılgındır biraz kendisi. Ama boyatacak da sanırım çünkü birkaç aydır istiyordu bunu. :D 

Evet cidden yoruyor insanı ama biraz da nereleri gezdiğine bağlı, hoşuna giden bir yer olunca ne kadar gezsen de daha çok gezmek istiyorsun. Değmesine sevindim, önemli olan o sonuçta. :D 

Yorulacağıma sevineyim mi üzüleyim mi karar veremedim  :D 

Evet öyle gerçekten de :bye2-onion-head-emoticon: Sonları biraz depresif ama olsun. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Yani birkaç telefon uygulamasından öğrendiklerimi not aldığım bir defterim ve ufak bir yardimci kitabım bir de ara sıra anime openinglerimi çevirdiğim bir defterim var, öyle bir şeyler yapmaya çalışıyorum kendimce. Teşekkür ederim :)

Hahahaha ay o kadar değil benim çılgınlığım yok öyle de tabii dener hevesini alır bence güzel içinde kalmasın. Bizim bir arkadaş sürekli pembe zaten tüm saç. Arada turkuaz, yeşil, mavi tonlarında bile takılıyor :D

Yaaaa çok tatlı bir ara kardeşimle ben de buna benzer bir şeyler yapıyordum sonra çizim denemelerine başladık işte fena da gitmedi onunkiler çok güzel oldu benim pek bir şeye benzemedi bıraktım ben :D Böyle uğraşlar çok keyifli oluyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Ari01 yazdı:

Doğrudur yani çünkü onunki bayağı şişmişti yani :D 

Şey endişelendiğin için teşekkürler ama ağrısının zorlamayla pek alakalı olduğunu sanmıyorum, aşıdaki virüsün MRna'sını vücuda vermeleriyle falan ilgiliydi sanırım. Emin değilim ama. Hatta bazı kişilerde grip etkisi bile yapabiliyormuş, bazı akrabalarımızda olmuştu, biraz da onu önlemek için ilaç içtim. Yarın bakarım içip içmeyeceğime. :D 

Benimkinde ne güzel bir şey yoktu ama sonraki gün faciasıyla morarıp şişti. ./

Grip olmuyor direkt korana oluyor işte. :D Aşı olduğunda aşıdaki hastalığı olma riskin de var. Benim dediğim şöyle, sen normalde hasta olduğunda vücudunu dinlendiriyorsun değil mi? Korana da zaten bir tür grip, işte aşıdan sonra gene dinlenmen gerekebiliyor ama sen acı hissetmezsen normal devam ettiğin için vücudun zorlanmış olacak. :) Altta da hemşiremiz var, bizi aydınlatsın iyice. :D 

2 saat önce, Elimiel yazdı:

Hahaha olsun buradan da soralım dedik ne var yani :D İyiyim şükür :)) 

Günaydın bu aradaa. 

Hahaha iyi etmişsin ya bir şey demedik. :D 

Günaydın.

Herkese günaydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.