Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

On 8/12/2021 at 7:18 AM, Elimiel said:

Hahaha olsun buradan da soralım dedik ne var yani :D İyiyim şükür :)) 

Günaydın bu aradaa. 

Hahahaha ay o kadar değil benim çılgınlığım yok öyle de tabii dener hevesini alır bence güzel içinde kalmasın. Bizim bir arkadaş sürekli pembe zaten tüm saç. Arada turkuaz, yeşil, mavi tonlarında bile takılıyor :D

Yaaaa çok tatlı bir ara kardeşimle ben de buna benzer bir şeyler yapıyordum sonra çizim denemelerine başladık işte fena da gitmedi onunkiler çok güzel oldu benim pek bir şeye benzemedi bıraktım ben :D Böyle uğraşlar çok keyifli oluyor. 

Uuu senin arkadaşın da iyi çılgınmış. :victory-onion-head-emoticon: Ben de küçükken Winx Club a bayılırdım, bir ara büyüyünce oradaki bir karakter gibi mora boyatmak isterdim saçımı. Daha boyatmadım ama hiç. :D 

Forumdaki herkesin geçmişinde öyle böyle bir çizim çalışması bulunuyor ya :D Hatta düşününce ben bile 1-2 resim dersi almış olabilirim küçüklüğümde. Ama sonra yapamayınca bıraktım herhalde. 

Kardeşin için çok iyi olmuş o zaman, umarım hala devam da ediyordur. :) Çizim yapabilen insanlara hayranlık duyuyorum biraz çünkü hayalgüçlerinde olan şeyleri hiçbir sınıramadan etkilenmeden -tam istedikleri gibi - kâğıda dökebiliyorlar. Benim de onun bir altı, yazı yazma yeteneğim vardır mesela biraz. :D Bu aralar pek ilham gelmiyor ama olsun.

Aynen dediğin gibi. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

On 8/12/2021 at 9:38 AM, pegasusejder said:

Benimkinde ne güzel bir şey yoktu ama sonraki gün faciasıyla morarıp şişti. ./

Grip olmuyor direkt korana oluyor işte. :D Aşı olduğunda aşıdaki hastalığı olma riskin de var. Benim dediğim şöyle, sen normalde hasta olduğunda vücudunu dinlendiriyorsun değil mi? Korana da zaten bir tür grip, işte aşıdan sonra gene dinlenmen gerekebiliyor ama sen acı hissetmezsen normal devam ettiğin için vücudun zorlanmış olacak. :) Altta da hemşiremiz var, bizi aydınlatsın iyice. :D 

Hahaha iyi etmişsin ya bir şey demedik. :D 

Günaydın.

Herkese günaydın.

Hmm şimdi anladım ne demek istediğini :D Teşekkürler tekrardan. Artık iyiyim zaten :victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı günler efe'm

2 saat önce, ShamR yazdı:

Günaydınlar:hi-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Kirii yazdı:

Günaydın :music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydınlar, her ne kadar öğlen olmuş olsada :)

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

Tünaydın herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Nasılsınız?

Teşekkürler iyiyim. Sen nasılsın?

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha iyi benzetme. :D Bak yani şükür şuanki bilgisayarım gene iyi ama bazen çıldırtıyor bu tarz işlerle uğraşırken. :/

Herkese günaydın.

IBM'in süper bilgisayarları bile olsa yine çıldırtır bence. Sorunsuz yapma şansları olsa bile sorunlu yaparlar. Sanırım fantazi meselesi :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, ShamR yazdı:

İyi diyelim sen?

Ben de iyiyim çok şükür. :)

9 dakika önce, Ari01 yazdı:

Tünaydın herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Nasılsınız?

İyidir Ari, sen nasılsın? Aşı koluna bir şey oldu mu? :D 

9 dakika önce, Kemankech yazdı:

IBM'in süper bilgisayarları bile olsa yine çıldırtır bence. Sorunsuz yapma şansları olsa bile sorunlu yaparlar. Sanırım fantazi meselesi :p

Hahaha orası öyle ama ne kadar az çileden çıkartırsa o kadar iyi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 minutes ago, Kemankech said:

Hayırlı günler efe'm

Günaydınlar, her ne kadar öğlen olmuş olsada :)

Teşekkürler iyiyim. Sen nasılsın?

Ben de iyiyim, teşekkürler :)

10 minutes ago, pegasusejder said:

Ben de iyiyim çok şükür. :)

İyidir Ari, sen nasılsın? Aşı koluna bir şey oldu mu? :D 

Hahaha orası öyle ama ne kadar az çileden çıkartırsa o kadar iyi. :D 

Ben de iyiyim Pega. Biraz ağrı yapmıştı da şimdi geçti ama. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, Kemankech yazdı:

Yanlışa anlaşılabilir ama, benim de fantazilerim var :D

Hahaha yok anlaşılmaz ya. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

23 dakika önce, Ari01 yazdı:

Ben de iyiyim, teşekkürler :)

Ben de iyiyim Pega. Biraz ağrı yapmıştı da şimdi geçti ama. :D 

İyi hadi geçmiş olsun. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.