Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

16 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha zevk aldım dediğin oysa başta tabii az zevkli gelir. :D Hepsini toplamaya başlayınca usandırıyor. :D Neyse bitirdim çok şükür, ilk iş mızrağı almak. 

Mızrağı umarım alırsın bende istiyorum almak ama işten fırsatım pek olmuyor olsa da üşeniyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 dakika önce, Yue Nagumo yazdı:

Mızrağı umarım alırsın bende istiyorum almak ama işten fırsatım pek olmuyor olsa da üşeniyorum.

Doğrudur ya biraz vakit istiyor oyun insan üşeniyor ister istemez ama yani her girdiğinde belli balıkları alırsan mızrak için şansın olabilir, zaten İnazuma'da 6-7 tane balık yeri vardı sanırsam. Mızrak hangi balıkları istiyorsa onlara odaklan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Doğrudur ya biraz vakit istiyor oyun insan üşeniyor ister istemez ama yani her girdiğinde belli balıkları alırsan mızrak için şansın olabilir, zaten İnazuma'da 6-7 tane balık yeri vardı sanırsam. Mızrak hangi balıkları istiyorsa onlara odaklan.

Mantıklı deneyeceğim işte zaten şuan Monayı yüksetlemeye odaklandım Sara ile monaya Artifact filan kasacağım derken diğerlerine pek zaman olmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Yue Nagumo yazdı:

bu sıra müsait olduğum için bol bol oynamaya vaktim oluyor şu balık tutma olayını anlamadım sadece yani boşa filan tutuyoruz gibi geldi ama :D 

Nesini anlamadın tam olarak? Her balığın sevdiği yem çeşidi var diyeyim, mesela A balığı için 1 numaralı yemi alıyorsun, oltayı A balığına yakın atıyorsun, çok yakın atarsan balık kaçar, uzağına atarsan balık görmez. Balık yemi gördükten sonra yanaşıp yemi yiyor, sonra sana oltayı çek diyor oyun, sen de mouse'un sol tık tuşuna basarak yukarıdaki kutucuğun içinde kalmaya çalışıyorsun. Eğer balık yeme geldi kokladı gittiyse balık o yemi yemiyor demektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, pegasusejder yazdı:

Nesini anlamadın tam olarak? Her balığın sevdiği yem çeşidi var diyeyim, mesela A balığı için 1 numaralı yemi alıyorsun, oltayı A balığına yakın atıyorsun, çok yakın atarsan balık kaçar, uzağına atarsan balık görmez. Balık yemi gördükten sonra yanaşıp yemi yiyor, sonra sana oltayı çek diyor oyun, sen de mouse'un sol tık tuşuna basarak yukarıdaki kutucuğun içinde kalmaya çalışıyorsun. Eğer balık yeme geldi kokladı gittiyse balık o yemi yemiyor demektir.

Hmm anladım peki bu tuttuğumuz balıklar ile bir şeyler alıp takas edebiliyor muyuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.