Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 hour ago, Elimiel said:

Selam :) 

Nasılsın konuşmayalı? :wew-onion-head-emoticon:

1 hour ago, Kemankech said:

Selamlar

Yüklediler armut küfesini vurdular kırb.. Şaka şaka, bazen fiziksel olarak yorulmak zihnen dinlendiriyor. Kaç gündür bilgisayar başında çürüyordum iyi oldu yani :)

Rekorum 1500 sayfa falan. Sabahtan akşama kadar kitap okumuştum. Şimdilerde okuma hızım falan da düştü zaten, pek okuyamıyorum bir süredir. Taht oyunlarını sonuna kadar okudum, ben bayağı sevmiştim aslında. Ejderha mızrağı serisini bitirmek istiyordum. Ama kütüphanede ikizlerin sınavından sonrası yoktu :p Pdf falan arıyorum işte. Param olsa da kitap alsam :homelessonionplz:

Likonfer miydi neydi. İnterneten de aradım ama bir türlü bulamadım nedense.

Siriyle Samanthayla falan işim yok. Yazarım bi chatbot atarım derdimi :p Kod yazmanın da konuşmaktan pek farkı yok zaten. Sadece su istiyorum demek yerine buu falan diyor. Biraz alışmak huyunu suyunu öğrenmek lazım yani.

Aman Aman girme. Karanlık taraf yeterince kalabalık zaten :p

Ah  animeler, hepsini bitirmeye ömür yemez...

Kimler gelmiş efe'm, selamlar :)

Anladım, sevindim o zaman :)

Vay canına, maşallah. :bye2-onion-head-emoticon: O biraz da pratikle ilgili sanırım. Yani bilmiyorum, belki de o zamanlar derslerle falan kafam dolu olduğundan normalde olduğundan daha karmaşık gelmiştir bana. Nedense bir de, dediğim gibi, yazarın betimlemeleri pek hoşuma gitmemişti. Hem biraz fazlaydılar bence hem de oradaki tüm arka plan tiplerinin tipleri birbirine biraz fazla benziyordu ve hemen hepsi "uzun sakallı bıyıklı, dişleri çürük" tiplerdi diye hatırlıyorum. Ama doğru olmayabilir tam emin değilim. :D Ve de şu soy ağacı olayları okurken kafamı karıştırmıştı. Gerçi yazın başında falan tekrar, bu sefer  daha net anlamak için bir kağıda soy ağacını çizerek okumaya karar vermiştim ama o da pek sürmedi. 

:dying-onion-head-emoticon:

Lycaon olabilir mi? :) İnternetten baktım şimdi.

Haha o da iyiymiş. "Buu" mu ? :D , Ben gece gece "buu, buu" diye bir ses duysam her neredeysem oradan kaçarım herhalde. :D Sabah duymak tatlı olabilirdi ama. 

Pekii

Pega falan bilir, benim üniversite okumak yerine bir evin bodrumunda 7/24 otaku olup hayatımı öyle geçirme planlarım bile vardı. :D Biraz fazla severim onları. 

Bu arada @Kemankech @pegasusejder geçmişim hazırlığı :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

9 dakika önce, Ari01 yazdı:

Nasılsın konuşmayalı? :wew-onion-head-emoticon:

Anladım, sevindim o zaman :)

Vay canına, maşallah. :bye2-onion-head-emoticon: O biraz da pratikle ilgili sanırım. Yani bilmiyorum, belki de o zamanlar derslerle falan kafam dolu olduğundan normalde olduğundan daha karmaşık gelmiştir bana. Nedense bir de, dediğim gibi, yazarın betimlemeleri pek hoşuma gitmemişti. Hem biraz fazlaydılar bence hem de oradaki tüm arka plan tiplerinin tipleri birbirine biraz fazla benziyordu ve hemen hepsi "uzun sakallı bıyıklı, dişleri çürük" tiplerdi diye hatırlıyorum. Ama doğru olmayabilir tam emin değilim. :D Ve de şu soy ağacı olayları okurken kafamı karıştırmıştı. Gerçi yazın başında falan tekrar, bu sefer  daha net anlamak için bir kağıda soy ağacını çizerek okumaya karar vermiştim ama o da pek sürmedi. 

:dying-onion-head-emoticon:

Lycaon olabilir mi? :) İnternetten baktım şimdi.

Haha o da iyiymiş. "Buu" mu ? :D , Ben gece gece "buu, buu" diye bir ses duysam her neredeysem oradan kaçarım herhalde. :D Sabah duymak tatlı olabilirdi ama. 

Pekii

Pega falan bilir, benim üniversite okumak yerine bir evin bodrumunda 7/24 otaku olup hayatımı öyle geçirme planlarım bile vardı. :D Biraz fazla severim onları. 

Bu arada @Kemankech @pegasusejder geçmişim hazırlığı :cheer3-onion-head-emoticon:

Tabiki pratikle alakalı. Manyak gibi kitap okuyordum o dönem. Derslerde falan masanın altına kitap açıp okuduğum için çok azar yemişliğim var zamanında. Hatta herkes "annem bilgisayar oynamamı yasakladı" veya ne bileyim "televizyon izletmiyo" derken ben "annem kitap okumamı yasakladı çantamı kontrol ederse nerede saklayabilirim" diye plan yapıyordum :cool-onion-head-emoticon:

Game of thrones'ta fazla sülale soy op işine kafa yormadım. Zaten isim hafızam rezalet olduğundan pek zorlamadım kendimi. Soyadları aynı olanları hatırlıyorum o da yetiyodu. Arka plan tipleri konusunda yapılabilecek bir şey yok. Malum ortaçağ havası bayağı yoğun, orta çağda ise ne diş macunu var ne berber. RR Martin de pek kasmamış tabii :p

Evet o. Wikipedia köle kesiyor falan demiş ama kendisine itaatsizlik eden çocuğunu kesiyor diye hatırlıyorum ben.

Küçük çocuklar suya bu derler ya. Onu şey etmek istemiştim aslında. Şöyle bir düşününce mekanik bir tını ekleyince çok tatlı bir makine sesi olabilirmiş. Nasıl yapıldığını bilseydim yapardım.

Ben otaku olmak için çatı katına çekilmek istiyordum ama bunun hakkında hayal bile kuramayacak kadar karamsar bir realistim :desperate2-onion-head-emoticon:

Tebrikler  :congrats-onion-head-emoticon:

(Bu arada üstteki emojiyi "sonunda bu işte profesyonelim" falan demek zannediyordum)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Ari01 yazdı:

:noooo-onion-head-emoticon::uhuhuh-onion-head-emoticon: ya ben takılıyordum zaten sadece. :D Tam olarak ne beklediğimi ben de bilmiyorum ki. :D 

Tekrar tekrar uyarmaya çalıştığın için teşekkürler yine de :waiting-onion-head-emoticon:

Hmm hadi bakalım görelim o zaman forumumuzun ponçiğini :D Rica ederim :)

Yani derslerin çoğunluğu ingilizce olduğundan yeterli olmayanlar için bir sene hazırlık koymaları iyi bir şey bence. İnşallah :)

Hahaha biz önlemimizi alalım seni uyaralım da. :D 

Ay ponçik falan, çok hazırlıksız yakalandım. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hukuk için İngilizce bana biraz saçma geliyor da neyse bakalım. :D 

3 saat önce, Ari01 yazdı:

Selam herkese :)

Selam Ari, naber? :)

21 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hahaha bir gün yaparsın belki be Ari. :D 

Ooo tebrikler.

İyi akşamlar herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Elimiel yazdı:

Nasılsın? :)

İyiyim Ari aynı devam ediyor işte. Biraz hastaydım bu ara sonra birkaç arkadaşım kovid oldu o meselelerle uğraştım sen nasılsın? :) 

İyiydim, seni görüm daha iyi oldum :D

Sen nasılsın?

32 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha biz önlemimizi alalım seni uyaralım da. :D 

Ay ponçik falan, çok hazırlıksız yakalandım. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hukuk için İngilizce bana biraz saçma geliyor da neyse bakalım. :D 

Selam Ari, naber? :)

Hahaha bir gün yaparsın belki be Ari. :D 

Ooo tebrikler.

İyi akşamlar herkese.

İyi akşamlar

Tabiki hukukçu öğrenecek ingilizceyi, biz mühendisler mi? Bak ben bilmiyorum, hiç eksikliğini hissetim mi? (burada göz yaşlarına falan boğuluyorum işte)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar

Tabiki hukukçu öğrenecek ingilizceyi, biz mühendisler mi? Bak ben bilmiyorum, hiç eksikliğini hissetim mi? (burada göz yaşlarına falan boğuluyorum işte)

Belki de bilmediğinden eksikliğinin olmadığını düşünüyorsundur? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Belki de bilmediğinden eksikliğinin olmadığını düşünüyorsundur? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Eksikliğini hissettiğimden göz yaşlarına boğuluyorum orada. İngilizce sitelere girip içimde kocaman bir boşluk hissediyorum, sanki bir yanım eksikmiş gibi geliyor. Birbirimiz için yaratılmışız ama birleşemiyoruz. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Aklımda çok saçma bir sahne canlandı birden

(Github'ın sunucusu viktorya tarzı bir sarayın balkonuna çıkıp korkuluklara yaslanır. O sırada balkonun baktığı bahçede Kemankech ingilizce fakirliği sebebiyle aşkının imkansız olduğunu düşünüp efkarlanmaktadır...)

+ Kemankech, Kemankech, WHERE ARE YOU?

- Aşşada!

(Anlamayanlar için bknz: romeo ve juliet)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Kemankech yazdı:

Eksikliğini hissettiğimden göz yaşlarına boğuluyorum orada. İngilizce sitelere girip içimde kocaman bir boşluk hissediyorum, sanki bir yanım eksikmiş gibi geliyor. Birbirimiz için yaratılmışız ama birleşemiyoruz. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Aklımda çok saçma bir sahne canlandı birden

(Github'ın sunucusu viktorya tarzı bir sarayın balkonuna çıkıp korkuluklara yaslanır. O sırada balkonun baktığı bahçede Kemankech ingilizce fakirliği sebebiyle aşkının imkansız olduğunu düşünüp efkarlanmaktadır...)

+ Kemankech, Kemankech, WHERE ARE YOU?

- Aşşada!

(Anlamayanlar için bknz: romeo ve juliet)

Yazılımcı için İngilizce çok mühim ya cidden, çünkü her derdin devası İngilizce yazılmış oluyor... Ama işte o sitelere gire çıka bir yerden sonra anlmaya başlıyorsun. :D 

Görmemiş gibi yapıyorum. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Yazılımcı için İngilizce çok mühim ya cidden, çünkü her derdin devası İngilizce yazılmış oluyor... Ama işte o sitelere gire çıka bir yerden sonra anlmaya başlıyorsun. :D 

Görmemiş gibi yapıyorum. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Şu an biraz araftayım. Anlamak yada anlamamak... İşte bütün mesele bu

Biz gördüğünü biliyoruz. Öyle küçük bi şey de değil ki mübarek nasıl görmeyesin. Bi de hem cafcaflı hem fırfırlı bir elbise giymiş böyle. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

55 dakika önce, Kemankech yazdı:

Şu an biraz araftayım. Anlamak yada anlamamak... İşte bütün mesele bu

Biz gördüğünü biliyoruz. Öyle küçük bi şey de değil ki mübarek nasıl görmeyesin. Bi de hem cafcaflı hem fırfırlı bir elbise giymiş böyle. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Az kalmış diğer tarafa geçmene. :)

Yok yok bir şey görmedim ben. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.