Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Cümleten gnaydınlar efe'm

Bu tarafta öyle sıkı tutuyorlarki karşı tarafa geçebilirmiyim bilemiyorum bazen. 

Tamam tamam inandık. :p

Sana da günaydın. :) 

Şşş hiç anlamadan kendini karşı tarafta bulacaksın sen merak etme. :noooo-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 hours ago, Kemankech said:

Tabiki pratikle alakalı. Manyak gibi kitap okuyordum o dönem. Derslerde falan masanın altına kitap açıp okuduğum için çok azar yemişliğim var zamanında. Hatta herkes "annem bilgisayar oynamamı yasakladı" veya ne bileyim "televizyon izletmiyo" derken ben "annem kitap okumamı yasakladı çantamı kontrol ederse nerede saklayabilirim" diye plan yapıyordum :cool-onion-head-emoticon:

Game of thrones'ta fazla sülale soy op işine kafa yormadım. Zaten isim hafızam rezalet olduğundan pek zorlamadım kendimi. Soyadları aynı olanları hatırlıyorum o da yetiyodu. Arka plan tipleri konusunda yapılabilecek bir şey yok. Malum ortaçağ havası bayağı yoğun, orta çağda ise ne diş macunu var ne berber. RR Martin de pek kasmamış tabii :p

Evet o. Wikipedia köle kesiyor falan demiş ama kendisine itaatsizlik eden çocuğunu kesiyor diye hatırlıyorum ben.

Küçük çocuklar suya bu derler ya. Onu şey etmek istemiştim aslında. Şöyle bir düşününce mekanik bir tını ekleyince çok tatlı bir makine sesi olabilirmiş. Nasıl yapıldığını bilseydim yapardım.

Ben otaku olmak için çatı katına çekilmek istiyordum ama bunun hakkında hayal bile kuramayacak kadar karamsar bir realistim :desperate2-onion-head-emoticon:

Tebrikler  :congrats-onion-head-emoticon:

(Bu arada üstteki emojiyi "sonunda bu işte profesyonelim" falan demek zannediyordum)

O masanın altından kitap okuma olayını birkaç arkadaşımda falan da görmüştüm. Haha çok iyiymiş bu. :dandyonionplz: Ben o "televizyon izletmiyo" diyenlerdendim.

Dediğin mantıklı aslında ben de mi öyle okusam ne :D Tabii bir de nasıl denir, soyadları aynı olmayıp birileririnin çocuğu olanlar var onlarca, onları da hesaba katmak lazım. :sweating-onion-head-emoticon: Biraz kassaymış ama keşke :noooo-onion-head-emoticon:

Olabilir :D

Ha, o aklıma gelmemişti benim. :D Ama evet bence de tatlı olurdu. 

Ah zalim dünya... Aslında anladığım kadarıyla bir sürü macera fantezi tarzı da kitap okuyorsun, eminim hayal gücün iyidir ama bazen gerçek olamayacağını bildiğimiz şeyler hakkında hayal kurmak hayal kurmamaktan daha acı verici olabiliyor. :(

Teşekkür ederim. :waiting-onion-head-emoticon:

Yani kafasındaki kepten mezun olduğunu anlamak kolay bence :D Ama anlam olarak bakarsak bir yerden o işi iyi yapabildiğin için mezun olmaya hak kazanmışsın gibi düşünüp senin dediğine de varabiliriz. Zaten ayrıca bir "profesörüm" emojisi de yok sanırım. :D 

15 hours ago, pegasusejder said:

Hahaha biz önlemimizi alalım seni uyaralım da. :D 

Ay ponçik falan, çok hazırlıksız yakalandım. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hukuk için İngilizce bana biraz saçma geliyor da neyse bakalım. :D 

Selam Ari, naber? :)

Hahaha bir gün yaparsın belki be Ari. :D 

Ooo tebrikler.

İyi akşamlar herkese.

Haha bazen yakalarım öyle insanı hazırlıksız :dandyonionplz:

Ha o konuda katılıyorum sana, sonuçta her ülkenin hukuk sistemi falan da farklı ve birkaç durum dışında eğitim denkliği de olmuyor diye biliyorum. Biz niye ingilizce alacağız diye sorarsan, farklı ülkelerin hukuk sistemleriyle bizim ülkemizinkini karşılaştıran birkaç dersimiz falan varmış esas olarak onun için gerekiyor sanırım ingilizce. Ama yine de haklısın bir yönden. 

İyiyim Pega, senden naber bugün? :D 

Haklısın, umudu kesmeye gerek yok :taichi-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkür ederimm :bye2-onion-head-emoticon:

Günaydın :D

15 hours ago, Elimiel said:

Nasılsın? :)

İyiyim Ari aynı devam ediyor işte. Biraz hastaydım bu ara sonra birkaç arkadaşım kovid oldu o meselelerle uğraştım sen nasılsın? :) 

Aa çok geçmiş olsun hepinize :( Şimdi iyisin ama değil mi? 

Ben de iyiyim, üniversitelerin açılmasına az kaldı hazırlıklarla uğraşıp duruyorum öyle :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Ari01 yazdı:

Ha o konuda katılıyorum sana, sonuçta her ülkenin hukuk sistemi falan da farklı ve birkaç durum dışında eğitim denkliği de olmuyor diye biliyorum. Biz niye ingilizce alacağız diye sorarsan, farklı ülkelerin hukuk sistemleriyle bizim ülkemizinkini karşılaştıran birkaç dersimiz falan varmış esas olarak onun için gerekiyor sanırım ingilizce. Ama yine de haklısın bir yönden. 

Ahahaha iyiymiş. :) 

Hmm anladım ama yani sırf bunun için 1 yıl hazırlık okutmaları kötüymüş bir de siz 1 yıl staj yapıyorsunuz bildiğin 6 yıl üni okumuş oluyorsun. :/

Az yorgun hissediyorum, hala beklediğim bir telefon konuşması var ve beklemekten başka elimden bir şey gelmiyor... Ne yapsam bilemiyorum.

Tabii. :) 

İyi akşamlar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. Bir kaç günlük aranın ardından kütahyadaki bir prizin yanında sizlerleyim efe'm :)

17.09.2021 - 11:04, Ari01 yazdı:

O masanın altından kitap okuma olayını birkaç arkadaşımda falan da görmüştüm. Haha çok iyiymiş bu. :dandyonionplz: Ben o "televizyon izletmiyo" diyenlerdendim.

Dediğin mantıklı aslında ben de mi öyle okusam ne :D Tabii bir de nasıl denir, soyadları aynı olmayıp birileririnin çocuğu olanlar var onlarca, onları da hesaba katmak lazım. :sweating-onion-head-emoticon: Biraz kassaymış ama keşke :noooo-onion-head-emoticon:

Olabilir :D

Ha, o aklıma gelmemişti benim. :D Ama evet bence de tatlı olurdu. 

Ah zalim dünya... Aslında anladığım kadarıyla bir sürü macera fantezi tarzı da kitap okuyorsun, eminim hayal gücün iyidir ama bazen gerçek olamayacağını bildiğimiz şeyler hakkında hayal kurmak hayal kurmamaktan daha acı verici olabiliyor. :(

Teşekkür ederim. :waiting-onion-head-emoticon:

Yani kafasındaki kepten mezun olduğunu anlamak kolay bence :D Ama anlam olarak bakarsak bir yerden o işi iyi yapabildiğin için mezun olmaya hak kazanmışsın gibi düşünüp senin dediğine de varabiliriz. Zaten ayrıca bir "profesörüm" emojisi de yok sanırım. :D 

Aa çok geçmiş olsun hepinize :( Şimdi iyisin ama değil mi? 

Ben de iyiyim, üniversitelerin açılmasına az kaldı hazırlıklarla uğraşıp duruyorum öyle :D 

Evde direk hiç televizyon olmadığından öyle bir şey deme şansım olmadı. Geçen online eğtim döneminde kardeşimin dersleri için aldılar o zaman da ben şehir dışındaydım :p

Piçlerin soyadları genellikle aynı oluyor; kar, nehir, toprak, tahta gibi mesela. Piçlerden soyunu bilmen gereken bi jon snow var, ama yazar zaten devamlı kimin oğlu olduğunu hatırlatıyor. (Kitapta piç olarak geçtiği için direk piç olarak yazıp geçtim. Rahatsız olan varsa kusura bakmasın)

Bayılırım fantezi eserlerine. Elfler cüceler, kahramanlar büyüler çok çekici geliyor.

Nahpe hayat...

Artık var :D :congrats-onion-head-emoticon:

17.09.2021 - 10:58, pegasusejder yazdı:

Sana da günaydın. :) 

Şşş hiç anlamadan kendini karşı tarafta bulacaksın sen merak etme. :noooo-onion-head-emoticon:

İnş be. Kaldığım yurtta bir tane daha bilgisayar mühendisi var. Binecem sırtına diyecem "sensei, öğret bana!". Zaten benimle aynı dili yazıyormuş.

8 saat önce, Mika-desu yazdı:

Selamlar:hi-onion-head-emoticon:

Selam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.