Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

On 9/17/2021 at 7:35 PM, pegasusejder said:

Ahahaha iyiymiş. :) 

Hmm anladım ama yani sırf bunun için 1 yıl hazırlık okutmaları kötüymüş bir de siz 1 yıl staj yapıyorsunuz bildiğin 6 yıl üni okumuş oluyorsun. :/

Az yorgun hissediyorum, hala beklediğim bir telefon konuşması var ve beklemekten başka elimden bir şey gelmiyor... Ne yapsam bilemiyorum.

Tabii. :) 

İyi akşamlar. :D 

Aynen bayağı uzamış oluyor sonuçta :what-onion-head-emoticon: İyi ki geçtim de hazırlığı. 

Önemli bir telefon konuşması sanırım :/ Beklemek insanı gerçekten gerebiliyor. Bazen, "Acaba bir sorun mu oldu hiç aramayacaklar mı?" diye bile düşünebiliyor insan beklerken. :/ Geldi ama değil mi en sonunda?

Bugün nasılsın?

On 9/19/2021 at 10:17 AM, Mika-desu said:

Selamlar:hi-onion-head-emoticon:

Selam Mika :D Ah kaçırmışım seni :dying-onion-head-emoticon:

19 hours ago, Kemankech said:

Selamlar. Bir kaç günlük aranın ardından kütahyadaki bir prizin yanında sizlerleyim efe'm :)

Evde direk hiç televizyon olmadığından öyle bir şey deme şansım olmadı. Geçen online eğtim döneminde kardeşimin dersleri için aldılar o zaman da ben şehir dışındaydım :p

Piçlerin soyadları genellikle aynı oluyor; kar, nehir, toprak, tahta gibi mesela. Piçlerden soyunu bilmen gereken bi jon snow var, ama yazar zaten devamlı kimin oğlu olduğunu hatırlatıyor. (Kitapta piç olarak geçtiği için direk piç olarak yazıp geçtim. Rahatsız olan varsa kusura bakmasın)

Bayılırım fantezi eserlerine. Elfler cüceler, kahramanlar büyüler çok çekici geliyor.

Nahpe hayat...

Artık var :D :congrats-onion-head-emoticon:

İnş be. Kaldığım yurtta bir tane daha bilgisayar mühendisi var. Binecem sırtına diyecem "sensei, öğret bana!". Zaten benimle aynı dili yazıyormuş.

Selam :)

Hoş geldin tekrardan :)

Yani zaten televizyonun yararından çok zararı var gibi bir şey. :bsod-onion-head-emoticon: Kitap okumanın sana çook daha yararı olmuştur eminim. :scary-onion-head-emoticon:

Evet mantıklı aslında. Zaten Jon Snow, ve varsa diğer birkaç önemlisi dışındakileri hatırlamanın hikaye için bile bir yararı olmaz . 

Olley :cheer3-onion-head-emoticon:

5 hours ago, pegasusejder said:

Günaydın Kiri Hanım, naber?

Günaydın herkese.

5 hours ago, Kirii said:

Günaydın:flying-crazy-rabbit-emoticon:

Tünaydın sizlere de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Naber?

İyidir ne olsun işte. Yurtta genel temizlik var onunla uğraşıyoruz. Senden naber?

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Hoş geldin tekrardan :)

Yani zaten televizyonun yararından çok zararı var gibi bir şey. :bsod-onion-head-emoticon: Kitap okumanın sana çook daha yararı olmuştur eminim. :scary-onion-head-emoticon:

Evet mantıklı aslında. Zaten Jon Snow, ve varsa diğer birkaç önemlisi dışındakileri hatırlamanın hikaye için bile bir yararı olmaz . 

Olley :cheer3-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk efe'm. Nasılsınız afiyettesiniz inş. :)

Tabii ki yararı çok. Mesela şu an gözlük takıyorsam bunu kitaplara borçluyum :D

Karakterlerin hemen hepsi öldüğü için fazla aklında tutmana gerek yok zaten :p

Makas getirin açılışını yapalım. Daha önce hizmete sunuldu ama olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Ari01 yazdı:

Aynen bayağı uzamış oluyor sonuçta :what-onion-head-emoticon: İyi ki geçtim de hazırlığı. 

Önemli bir telefon konuşması sanırım :/ Beklemek insanı gerçekten gerebiliyor. Bazen, "Acaba bir sorun mu oldu hiç aramayacaklar mı?" diye bile düşünebiliyor insan beklerken. :/ Geldi ama değil mi en sonunda?

Bugün nasılsın?

Tünaydın sizlere de :D

Aynen iyi ki geçmişsin. :)

Yok 3 haftadan fazladır bekliyorum bu telefonu da muhtemelen gelmeyecek...

Aynı.

4 saat önce, Kemankech yazdı:

İyidir ne olsun işte. Yurtta genel temizlik var onunla uğraşıyoruz. Senden naber?

Kolay gelsin, ben de iyi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.