Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

20.09.2021 - 08:49, pegasusejder yazdı:

Günaydın Kiri Hanım, naber?

Günaydın herkese.

Hiç iyi değilim ya :D Okula gidecekken dedemin korona olduğunu öğrendik 1 hafta okula gitmiyorum ağlamak istiyorum :D Oturuyorum evde o yüzden :drama-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın?

Bu arada köpek sahiplendik :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Kardeşimin psikolojisi bozuktu falan hem istiyormuş köpek o yüzden, ama apartmanda 10 tavuk 2 kuş ve 2 kedi vardı şimdi köpek geldi çok ses oluyor bir görsen:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pambuk yazdı:

Güünaydın herkese , nasılsınız naber ?:eating-crazy-rabbit-emoticon:

İyidir, senden naber?

1 saat önce, Kirii yazdı:

Hiç iyi değilim ya :D Okula gidecekken dedemin korona olduğunu öğrendik 1 hafta okula gitmiyorum ağlamak istiyorum :D Oturuyorum evde o yüzden :drama-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın?

Bu arada köpek sahiplendik :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Kardeşimin psikolojisi bozuktu falan hem istiyormuş köpek o yüzden, ama apartmanda 10 tavuk 2 kuş ve 2 kedi vardı şimdi köpek geldi çok ses oluyor bir görsen:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Aaa geçmiş olsun, ciddi bir şey yok değil mi? Hadi gene okuldan yırtmışsın. :)

Hahaha sizin orada çiftlik gibiymiş maşallah. :D Hayırlı olsun köpeğiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

İyidir, senden naber?

Aaa geçmiş olsun, ciddi bir şey yok değil mi? Hadi gene okuldan yırtmışsın. :)

Hahaha sizin orada çiftlik gibiymiş maşallah. :D Hayırlı olsun köpeğiniz.

Yokmuş hafif atlatıyormuş:flying-crazy-rabbit-emoticon: Yok ya gitseydim daha eğlenceli olurdu olaylar var görsen:D

Maalesef :drama-crazy-rabbit-emoticon:   Sağ ol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, pegasusejder yazdı:

Yok. :') 

Günaydın herkese. 

Kendileri kaybediyor onlara üzülmüyorumda, sen kazanamıyosun o problem. Ülkede iş bulmak genel olarak zor. Millet gökten zembille profesyonel inmesini bekliyormuş diye duydum :p

Tünaydın

7 saat önce, pambuk yazdı:

Güünaydın herkese , nasılsınız naber ?:eating-crazy-rabbit-emoticon:

Acilen günaydın yazıp kaçmayı bırakman lazım... Sana da tünaydın.

7 saat önce, Kirii yazdı:

Allah şifa versin inşallah.

2 saat önce, Kirii yazdı:

Yokmuş hafif atlatıyormuş:flying-crazy-rabbit-emoticon: Yok ya gitseydim daha eğlenceli olurdu olaylar var görsen:D

Maalesef :drama-crazy-rabbit-emoticon:   Sağ ol

Dedikodusu güzel olacak olaylar olursa anlat biz de faidelenelim  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Haha sizin okulda da olay bitmiyor maşallah. :)

Haha :D Daha 2 gün oldu görseen kimler takip edip yazıyo :D Pazartesi bir okula geleyim daha neler olur:D

32 dakika önce, Kemankech yazdı:

Kendileri kaybediyor onlara üzülmüyorumda, sen kazanamıyosun o problem. Ülkede iş bulmak genel olarak zor. Millet gökten zembille profesyonel inmesini bekliyormuş diye duydum :p

Tünaydın

Acilen günaydın yazıp kaçmayı bırakman lazım... Sana da tünaydın.

Allah şifa versin inşallah.

Dedikodusu güzel olacak olaylar olursa anlat biz de faidelenelim  :)

Güzel yok ki :D Hem ben dedikodu yapmayı sevmem lütfen :hate-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.