Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Kaybeden hep biziz be aslanım. :') Orası öyle maalesef, daha 1-2 yıllık şirket adamın elinde 3-4 çalışan var 2 yıllık tecrübeli eleman arıyor...

Hahaha bakalım neler olur. :)

Bilmem :D

15 saat önce, Kemankech yazdı:

İşte bana bunlarla gel. Orta okulda hemen yan bahçede (yan bahçe dediğime bakma sadece arada tel var) meslek lisesi olduğundan her hafta bir bıçaklanma en olmadı kavga oluyordu. Hatta benim bile önümü kesmişlerdi. O dönemden beri bir adrenalin bağımlılığı var. Bu arada arkadaşına çatanları dövmee gelelim mi? :D

Yak yak yak :') Tecrübe istiyosanız hayattan edindim kaarşim falan deseydin :D

Aaaa :D Hala okula nasıl bıçak getiriyorlar anlamıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Gelin de kaçarlar ki :uhuhuh-onion-head-emoticon: disiplinde abisini getirmiş derler lütfen:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

İyi günler herkese efe'm.

22.09.2021 - 08:39, pegasusejder yazdı:

-Buyurun beyefendi çıkabilirsiniz, biz sizi bir daha aramayız muhtemelen, hiç beklemeyin...

Günaydın herkese.

Ararız deyip aramamalarından iyidir bence :p Kabul ben de öyle bir şey söylemezdim ama :D

22.09.2021 - 10:19, Kirii yazdı:

Bilmem :D

Aaaa :D Hala okula nasıl bıçak getiriyorlar anlamıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Gelin de kaçarlar ki :uhuhuh-onion-head-emoticon: disiplinde abisini getirmiş derler lütfen:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Orta okuldan gelen tecrübeyle lise sona kadar emanetsiz gezmedim. Kim kimse kontrol etmiyor büyük avm'lere bile sokarsın. Yanlış anlaşılmasın sadece telefon dolabı kilitlerini falan açarken kullandım.:cool-onion-head-emoticon:

Ya okulda değil dışarda kıstıracaz zaten. Kapıyı tutarsak illa başka yerden kaçarlar. Tecrübe konuşuyor burda :D

Nası dövdüğümüze bağlı :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyi günler.

Haha yani orası da öyle, hof karmaşık işler ya. :) 

Btk 10000 yazılımcı istihdamını ilk duyduğumda ulan adam edecekler sistemi herhalde demiştim. El bile sürmediler..

8 dakika önce, Yue-sama yazdı:

İyi günler herkese.

İyi günler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.