Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

14 saat önce, pegasusejder yazdı:

Her an gelebilir veya çoktan gelmiş olabilir... Hahahaha keşke iş işten geçmeden anlasalar. :') 

Hahaha ne yapayım? Böyle seviyorum burayı. :D Benim olursa artık eskisi gibi olamam...

Uyudukça uyuşukluğa alışır daha çok uyursun. :D Yani bir de işte bunlardan kaçmak için beyin sürekli seni kaytarmaya yönlendiriyor, kolay gelsin. :/ 

Hahaha uyanışı kötü olur ama. :D 

Forum o kadar da ölmemiştir bence ya. Rahat bir yılı var bence. Beyaz adam come over here boooy..

Para adamı bozar. Forum değil...

Thx :'(

Bence artık uyanması lazım. Koca kız oldu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

21 saat önce, Kemankech yazdı:

İşte çalışkan öğrencinin hali bir başka.

Popüler olduğunu nasıl anladın o zaman? Haber dedikodu ağından falan mı geldi nasıl oldu?

Bilmukabele efe'm. Nasılsınız afiyettesiniz inş?

Koca konuyu 3 - 5 kişi kalkındırıyoruz. 6500 nedir ya, forumu senin üstüne yapalım, biz çok kullanmıyoruz zaten :p

Benden uzak Allaha yakın olsun...

Benim de hayalim uyku saatlerimi artırmak ama çok umudum yok. Fak dis layf...

Ördü kader ağlarını kırdı benim kollarımı.

Herkes tanıyor çocuğu, ve tüm kızların arasında konuşulan çocuklardan birisi diyeyim :D Zamanında bende arkasından çok konuştum ama öyle böyle değil :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

02.01.2022 - 13:08, pegasusejder yazdı:

Aynen öyle, bakalım nereye kadar gidebilecek göreceğiz, gene iyi gidiyor bence. :D Şaka maka 6500 mesaj atmışım buraya. :D 

Eeee herkesin fantezisi kendine oluyor işte. :D 

Tüm yılı uyuyarak geçireceğim. :D 

Hayat affetmez, tam sen ayar vermeye çalışırken hayat senin ayarlarınla oynar. :') 

10 mesaj seninle dalga geçmeden konuşacağım. :uhuhuh-onion-head-emoticon: En popülerle oldum derken? :D 

Hahaha ama maalesef 95 değil. :) Ahahaha boş ver ya, arada okulun ortalamasını düşürecek kişilere de ihtiyaç var, sonra okul boş yere ego kasacak. :D

Türkçeden 70 almışıım :smoking2-onion-head-emoticon: Hani okullarda popüler kişiler olur ya :D Ama sen bilmezsin zamanında yoktur belki :DD

Bugün hoca 25 yıldır öğretmenim sizin gibi öğrenciler görmedim dedi :depressed1-onion-head-emoticon: Bende hocam biz özeliz ve eşsiziz dedim :onion_yep_by_7anime7drawer7:Hoca ders anlatırken arkada çok şey dönüyor bir görsen :D Sınıflarda sınavları okumuş diğer sınıfların ortalama notları 80 ile 100 arasındayken bizim 20 ile 50 arasında ya :dunno-crazy-rabbit-emoticon: Hatta 8. sınıf hocalar bile bizim ne kadar kötü olduğumuzu konuşuyormuş :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocanın nahpeliğine uğradım. İki gün evvel sınav yapmayacağım dediği halde (ben inanmadığımdan yine çalışmıştım) bu gün hayvan gibi zor bi sınav yaptı. Öyle bir sınav ki zor soracağım deseydi öyle çalışsaydık yine 80 üstü almamız imkansızdı. Dümdüz sizi dersten bırakacağım deseydi keşke. Boşa çalışmazdım en azından.... :bled2-onion-head-emoticon:

10 dakika önce, Rakunjaa yazdı:

Herkes tanıyor çocuğu, ve tüm kızların arasında konuşulan çocuklardan birisi diyeyim :D Zamanında bende arkasından çok konuştum ama öyle böyle değil :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Türkçeden 70 almışıım :smoking2-onion-head-emoticon: Hani okullarda popüler kişiler olur ya :D Ama sen bilmezsin zamanında yoktur belki :DD

Bugün hoca 25 yıldır öğretmenim sizin gibi öğrenciler görmedim dedi :depressed1-onion-head-emoticon: Bende hocam biz özeliz ve eşsiziz dedim :onion_yep_by_7anime7drawer7:Hoca ders anlatırken arkada çok şey dönüyor bir görsen :D Sınıflarda sınavları okumuş diğer sınıfların ortalama notları 80 ile 100 arasındayken bizim 20 ile 50 arasında ya :dunno-crazy-rabbit-emoticon: Hatta 8. sınıf hocalar bile bizim ne kadar kötü olduğumuzu konuşuyormuş :DD

Güzelin derdi çok olur derlerdi inanmazdım. Allah çocuğun yardımcısı olsun....

Tebrikler. :studying-onion-head-emoticon:

Bizim zamanımızda kendini popüler sanan çocuklar vardı. Arkasından gülerdik onların. :pff1-onion-head-emoticon:

Her talebenin hayali hocası için özel olmaktır. Siz de çok güzel başarmışsınız :D Geçen orta okul hocamla karşılaşmıştım ben de. Falanca sınıftanım deyince "Haa o or**** çocuklarındansın yani" demişti. Biz de unutulmaz çocuklardık. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bir gurup dilci ve sözelci yetişiyor çekirdekten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Forum o kadar da ölmemiştir bence ya. Rahat bir yılı var bence. Beyaz adam come over here boooy..

Para adamı bozar. Forum değil...

Thx :'(

Bence artık uyanması lazım. Koca kız oldu :D

Şimdi ikimizde bıraksak sence yaşayabilecek mi? :) Sırf ikimiz ittiriyoruz diye yaşıyor diyebilir miyiz? :') 

Para adamı bozamaz, adam olmayanı bozar... (Kamu spotu gibi oldu :D ) 

Elbet bir gün uyanır. :D 

1 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Buna seviniyor muyduk? Hadi tebrik edelim bari, yeeeyy :cheer3-onion-head-emoticon:  Heee gereksiz şeyler çünkü bunlar, bizim zamanımızda olmaması doğal. :D 

Hocayı niye delirttiniz öyle be? Keşke bi görsem, tüühh. :D 

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Hocanın nahpeliğine uğradım. İki gün evvel sınav yapmayacağım dediği halde (ben inanmadığımdan yine çalışmıştım) bu gün hayvan gibi zor bi sınav yaptı. Öyle bir sınav ki zor soracağım deseydi öyle çalışsaydık yine 80 üstü almamız imkansızdı. Dümdüz sizi dersten bırakacağım deseydi keşke. Boşa çalışmazdım en azından.... :bled2-onion-head-emoticon:

Bize bi hoca büt için bilerek yanlış konulara çalışın demişti... Cins hocalar var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Şimdi ikimizde bıraksak sence yaşayabilecek mi? :) Sırf ikimiz ittiriyoruz diye yaşıyor diyebilir miyiz? :') 

Para adamı bozamaz, adam olmayanı bozar... (Kamu spotu gibi oldu :D ) 

Elbet bir gün uyanır. :D

Bize bi hoca büt için bilerek yanlış konulara çalışın demişti... Cins hocalar var.

İkimiz birden bırakırsak ölür tahminen. Ama tekrar eninde sonunda tekrar dirileceğinden, belki varislerinin doğacağından ümitliyim. Zaten yaşamak ümitli olmak değil midir?

Helal be reis. Üfürüğün üstüne üfürük koymaya çalışanın nefesi kesilir be. Adamsın :D

Ha ha ha, hadi bakalım :3

Zevk alıyorlar herhalde. Yeterince sövdüğüm için (bi de uyarı almamak için) bir de burada sövmeyeceğim ama siz anladınız... :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

İkimiz birden bırakırsak ölür tahminen. Ama tekrar eninde sonunda tekrar dirileceğinden, belki varislerinin doğacağından ümitliyim. Zaten yaşamak ümitli olmak değil midir?

Helal be reis. Üfürüğün üstüne üfürük koymaya çalışanın nefesi kesilir be. Adamsın :D

Ha ha ha, hadi bakalım :3

Zevk alıyorlar herhalde. Yeterince sövdüğüm için (bi de uyarı almamak için) bir de burada sövmeyeceğim ama siz anladınız... :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

Pek sanmıyorum ya yeni kişilerin geleceğini, zaten forum kültürü acı çekiyor, kimse gelip kolay kolay forumla uğraşmaz. Burası da ölüyken bir anda pandemi sürecinde aktif oldu, bu tarz bir şey gerekiyor ama inşallah tekrardan böyle bir şeyle karşılaşmayız. :') Burayı da kapatmayı istiyorlar ama TAÇE yüzünden açık duruyor. :D 

Hahaha sağ olasın. :D 

Aman aman, zaten bi sen kaldın, sen de gitme. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Pek sanmıyorum ya yeni kişilerin geleceğini, zaten forum kültürü acı çekiyor, kimse gelip kolay kolay forumla uğraşmaz. Burası da ölüyken bir anda pandemi sürecinde aktif oldu, bu tarz bir şey gerekiyor ama inşallah tekrardan böyle bir şeyle karşılaşmayız. :') Burayı da kapatmayı istiyorlar ama TAÇE yüzünden açık duruyor. :D 

Hahaha sağ olasın. :D 

Aman aman, zaten bi sen kaldın, sen de gitme. :D 

Şahsen 2022'den beklentim zombi salgını. Ondan sonra buralar değerlenir :D

Ben daha buralardayım merak etme :3 (zombi falan olmazsam tabii :p)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.