Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

09.05.2022 - 12:48, Kemankech yazdı:

Kütahya yolları taştan, geliyor kemankech başkan.

Nasılsınız cemât, yaşıyormusunuz hâla? :tuzkistrokeplz:

@BURUN efe'm nasıl gidiyor hayat?

Gitmiyor efem gitmiyor kendi salaklığım yüzünden bir takım olaylar silsilesi arasında hayatta kalma mücadelesi veriyorum.:homelessonionplz:

Beni boş verin asıl sizin hayatınız nasıl gidiyor?

09.05.2022 - 09:01, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha atıyorsun yalanı bakıyorum da. :D Haziranda buluşuruz. :dandyonionplz:

Gittikçe dibe batıyorsun kardeşş

Cidden batıyorum pega üstümde bir uğursuzluk var kurtulamıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hayırsızlığın yan etkileri kendini göstermeye başladı her hal.

09.05.2022 - 15:28, Muratika yazdı:

Selam, nasılsın :sweating-onion-head-emoticon:

Max kaç adam toplayabilirsin? Ona göre ben de toplayayım

Benim de yok :D?

Hemen hazırlıyorum, baya eğlenceli olacak gibi:happy-onion-head-emoticon:

Sürünüyoruz be muratım sen nassın? :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Şu an, BURUN yazdı:

Gitmiyor efem gitmiyor kendi salaklığım yüzünden bir takım olaylar silsilesi arasında hayatta kalma mücadelesi veriyorum.:homelessonionplz:

Beni boş verin asıl sizin hayatınız nasıl gidiyor?

Felak, nas, ayetel kürsi bir de sağlam gusülün yerine koyamayacağı hiç bir dert yok azizim. O da olmadı birisine su okutup için, şifadır :D

Şükür halime. Bir şekilde hayattayım. Az çok nefes de alabiliyorum. Bazen keşke daha çok vaktim olsaydı diyorum ama olduğu kadarıyla idare etmeye çalışıyorum. Hayırdır seni ne boğuyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar:angel2-onion-head-emoticon:

56 dakika önce, uwu123 yazdı:

Herkese merhaba  nasılsınız?  Bana biraz anime  önerebilir misiniz?   ^^Teşekkürler^^

Merhaba, 

Yeni çıkmış sevimli şeylerden istersen:(epey tatlış şeyler çıkmış)

☆Spy x Family (çok minnoş bir seri)

☆My dress up darling

☆Takt op Destiny

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Ellen yazdı:

Selamlar:angel2-onion-head-emoticon:

Merhaba, 

Yeni çıkmış sevimli şeylerden istersen:(epey tatlış şeyler çıkmış)

☆Spy x Family (çok minnoş bir seri)

☆My dress up darling

☆Takt op Destiny

Aa yeni biri daha doğrusu eski ama bu aralar yeni ^^

Kendinizi tanıtabilir misiniz? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Kemankech yazdı:

Felak, nas, ayetel kürsi bir de sağlam gusülün yerine koyamayacağı hiç bir dert yok azizim. O da olmadı birisine su okutup için, şifadır :D

Şükür halime. Bir şekilde hayattayım. Az çok nefes de alabiliyorum. Bazen keşke daha çok vaktim olsaydı diyorum ama olduğu kadarıyla idare etmeye çalışıyorum. Hayırdır seni ne boğuyor?

Ailevi 1 2 sıkıntı var hemde üstüne dün pc yi temizliğe vermiştim okulumun yakınlarındaki bir yere bios pilini temizleyip takıktan sonra kısa devre yapmış ekran kartını ve anladığım kadarıyla ana kartı yanmış. Adamlar zararı karşılıyıcaz vs diyor ve çokta üzgün görünüyorlar ama güvenemiyorum ister istemez yakında dönem sonuna yetiştirmemiz gereken bir oyun projesi verecekler hem de 1 2 haftaya okulum kendi içerisinde bir gamejam etkinliği olacak pc yetişmezse bana verdikleri idarelik pc yle zorlanıcam baya kafamda deli sorular. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, uwu123 yazdı:

Herkese merhaba  nasılsınız?  Bana biraz anime  önerebilir misiniz?   ^^Teşekkürler^^

Aaaaa flood olucak allah affetsin ama yıllar sonra (yıllar sonra dedim de kaç sene oldu acaba @pegasusejder )anime önerisi dikkatimi çok çekti hangi tür istersiniz acaba? :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.