Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Recommended Posts

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Tünaydın Capri, naber?

Merhaba, naber?

iyi diyelim, iyi olalım. senden naber?

• Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba demeye geldim :hi-onion-head-emoticon:

Merhabalar. 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Sorun bende ya benimle dalga geçerlerken hocaya da biraz ayıp olmuş olabilr. :D

Biz bir kere stajda muhasebeci abiye not hazırlamıştık. Bulursam atarım. o geldi aklıma. :D alarm sinirimi bozuyor ikidebir ya..

Teşekkürler teşekkürler. :)

İsmail abinin dedelerinden bir video izleyeceğim. Canım çekti. :D

Gorkito, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

iyi yapıyosunda, pek iyaret eden yok herhalde :D

Yooo bence gene güzel bir aktiflik var. :) Yeni yeni üyelerimiz geldi. :) 

syncdes, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Sorun bende ya benimle dalga geçerlerken hocaya da biraz ayıp olmuş olabilr. :D

Biz bir kere stajda muhasebeci abiye not hazırlamıştık. Bulursam atarım. o geldi aklıma. :D alarm sinirimi bozuyor ikidebir ya..

Teşekkürler teşekkürler. :)

İsmail abinin dedelerinden bir video izleyeceğim. Canım çekti. :D

Hahaha sen deki sorunu ayrı tutuyorum. :D 

Tamam tamam unutursan hatırlatırım. :D Alarm işini ben de denemedim hiç, senin maydanoz olayı gibi oldu. :D Ben daha çok göz önünde yazı bulundurma yapıyorum. :D 

Hahaha keyifli seyirler. :)