Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Recommended Posts

Kristal, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekür ederim buralarda yeniyim yardımlarınız için minettarım nasıl gorsel alacagımı bilmiyorum ama herhangi bir animenin altına yorumlar kısmına girdiginizde yorum yaz a tıklıyorum önce e posta adresi sonra da parola soruyor yorum yapabilmek için bende parolayı nasıl alacagımı bilmiyorum bir anime indiricem de onun için lazım olan yadisk linki yok cevirmenden rica edicem işte benim sorunum bu 

İşte disqusa üye olman gerekiyor üye olduktan sonra giriş yapıp yorum atabilirsin forumda da animeyi arat orada çevirmenler indirme linklerini paylaşıyor 

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.   Eee nasılsınız? 

@pegasusejder @Zorojuro @pseudohomophylus @DieNase @heymely  @muratika @nagito_komaeda @barbarosa @lntegral @YatonunYenSisesi @MrTeddy @ChYRoN @KRHerusaizu @AraharaFox @mikasathenoface @ShadyRogue   Aklıma gelmiyor daha fazlası T^T    Sizin aklınıza gelenler varsa veya etiketleyemediklerimin yeni adlarını biliyorsanız söyleyebilir misiniz? Aklımdaki yılbaşı olayını unutmadım ve unutmayacağım  

RPG oyun oynamam ama baktıkça kafamda ^Destan yazdı ^ ifadesi yankılanıyor

Posted Images

Teşekür ederim sen  olmasan ben ne yapardım tekrar teşekürler 

heymely, 12 saat önce tarihinde yazdı:

İşte disqusa üye olman gerekiyor üye olduktan sonra giriş yapıp yorum atabilirsin forumda da animeyi arat orada çevirmenler indirme linklerini paylaşıyor 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• By 908
      Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 
      Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:
    • By 908
      Yani 74/74 Bölüm olduğunu gördüğümde bi' duraksadım :p Biraz uzun bir anime gibi geldi.
      Başlarda Johann karakteri için başlamıştım ama konular çok yavaş ilerliyor (belki de bana öyle geliyor)
      En son 24. bölümü izlemiştim
      demek istediğim, bitirmeye değer bir anime mi? Anlayamadım ^-^
      Spoiler vermezseniz sevinirim.
    • By Pseudohomophylus
      Herkese merhaba forumdaşlar 
      Öncelikle her birinizi ayrı ayrı tanıyamasam da benzer ilgi alanları olan arkadaşlarım olarak görmekle birlikte sizin düşüncelerinize kendi çapımda önem veriyorum. O yüzden sizi daha iyi tanımak amacıyla hayatta iyi ki animelerden haberim olmuş, iyi ki anime izlemişim dediğiniz anılarınız varsa bunları paylaşmanızı istiyorum. Amaç gülmek eğlenmek ve bir çeşit anı defteri oluşturmak. 
    • By KRHerusaizu
      Arkadaşlar bu gün haberlerde gördüm Kayseride Milky Road oluşmuş.
      İsteyenler Tayfasını toplayıp Skypiea'ya doğru yola çıkabilir. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.