Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Sanırım ilk defa böyle bir konuya ilk mesaj yazıcam  biraz tuhaf hissettim :D eskiden de silindiğinden pek de bir şey hissetmedim ama anıları gidecek arkadaşlar kesin çok üzülecek fakat umarım burada yeni, daha güzel, bol sohbetli çok hoş anılar elde ederiz. Buranın da daha aktif olması dileğiyle :relax2-onion-head-emoticon:

Amygirl, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Eee nasılsınız? :thank_you__onion_by_elcerbero:

Şu ortamda olabildiğince iyi olmaya çalışıyoruz :/ siz nasılsınız ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Beytize, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Sanırım ilk defa böyle bir konuya ilk mesaj yazıcam  biraz tuhaf hissettim :D eskiden de silindiğinden pek de bir şey hissetmedim ama anıları gidecek arkadaşlar kesin çok üzülecek fakat umarım burada yeni, daha güzel, bol sohbetli çok hoş anılar elde ederiz. Buranın da daha aktif olması dileğiyle :relax2-onion-head-emoticon:

Şu ortamda olabildiğince iyi olmaya çalışıyoruz :/ siz nasılsınız ^-^

Teşekkr ediyorum ben de iyiyim :D Sushi eşliğinde Fuguo Keiji izliyorum :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hafıza problemi üzünden yeni konuya geçtiğimiz için silinecek doğal olarak :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Zaten yüklediğiniz dosyalardan indirmek istedikleriniz vardır, Tekrar okumak istedikleriniz vardı, not almak istedikleriniz vardır diye 1 gün daha tutuyorum

38 Bin ileti, 3816 Sayfa.
:bled2-onion-head-emoticon:
1 gün gayet yeterli olacaktır...

:drama-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.