Jump to content

Netflix animeleri kötü

Clementines

Önerilen İletiler

Ya bıktım ne zaman bi netflix animesi izlemek istesem cinsellikten geçilmiyo o kadar gereksiz cinsellik var ki delirmek üzereyim bir tek ben mi böyle düşünüyorum? gerçekten güzel animeleri cinsellikle iğrenç yapıyolar örneğin devilman crybaby.

Bunu yeniden attım yanlış yere atmışım :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Netflix'ten birkaç anime izlemişliğim var ve mely'nin dediği gibi cinsellik içermiyor hepsi. Bir de sen cinsellikle iğrençleştiriyorlar desen bile animenin sevilmesi çoğu kişinin bunu iğrenç veya absürd bulmaması sebebiyle oluyor. Bu yüzden bilerek cinsellik eklenilen animeler de mevcut:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Netflixte anime sayısı çok az zaten ama güzel olan da var. Violet Evergarden, Toradora, Your Lie In April, Death Note, Ao No Exorcist, Charlotte, One Punch Man, Little Witch Academia, Full Metal Alchemist Brotherhood, Code Geass, Madoka Magica, Angel Beats... Bana kalırsa o kadar da çok ecchi tipi yok. Zaten animelerde fanservice olmaz ise o animeyi izleyen sayısı direk düşer çünkü bazı izleyici sırf onun için izler. Animenin doğası gereği zaten biraz fanservice olmak zorunda. Tabi ne kadar olduğu animeden animeye değişir. Tabi bazı izleyiciler de ecchiden nefret eder. İnternetten hiç ecchi olmayan animeleri araşatırabilirsin ama çoğu popüler ve "iyi" anime hafif bile olsa ecchilidir. Dediğim gibi animenin doğası gereği böyle. Yine de ben sana bir kaç tane az (ya da sıfır) ecchili anime öneriyim.

Az (ya da hiç) fanservice olan animeler: 

• Promised Neverland
  • Vinland Saga
  • When they cry
  • Erased
  • Mob Psycho 100
  • Violet Evergarden
  • Shiki
  • Steins; Gate
  • Trigun
  • A Silent Voice
  • Cell's at work
  • Anohana
  • A Place Further Than The Universe
  • Chihayafuru
  • The Great Passage
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Devilman Crybaby seinen bir anime ve dolayısı ile yetişkin içerik barındırması doğal. 

7 Seeds

B: The Beginning gibi animeler Netflix yapımı animelere bakış açını değiştirebilir. 

Ek olarak Netflixte izlenen her anime Netflix yapımı değil telifini almış olabiliyorlar da ki yukarıda birkaç kişinin saydığı animeler öyle.

Netflix yapımları ile tek sorunum CGI zilleti. Kengan Ashura bı sebepten mahvettiği bir seri mesela.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.