Jump to content
  • Create New...

Yashahime: Princess Half-Demon

Recommended Posts

InuYasha animesinin yeni jenerasyon animesi  Yashahime: Princess Half-Demon 3 Ekim’de ilk bölümüyle izleyicilere kavuşacakmış. Ne düşünüyorsunuz?
spacer.png

Spoiler

InuYasha'yı hep izlemek istedim ama erteleyip durdum :D Bu yeni çıkan sezon anladığım kadarıyla direkt bağlantılı değil. Benim gözüme güzel gözüktü ben izlemeye değer diye düşünüyorum :D Fragmanı falan güzel :good-job-onion-head-emoticon:

Kofteor, Bir saat önce tarihinde yazdı:

InuYasha'da başrol kötü birisi vs. diyorlardı galiba, bu animede de öyle mi olacak? ya da başrol kim, kızlar mı yoksa erkek mi? pek anlamadım

Inuyasha’da başrol kötü değil aslında. İlk bölüm öyle gözüküyor. Bu animede de Inuyasha, Inuyasha’nın ağabeyi Sesshomaru ve arkadaşı Miroku’nun çocuklarıyla alakalı bir anime olacak. 

heymely, 7 saat önce tarihinde yazdı:

InuYasha animesinin yeni jenerasyon animesi  Yashahime: Princess Half-Demon 3 Ekim’de ilk bölümüyle izleyicilere kavuşacakmış. Ne düşünüyorsunuz?
spacer.png

İçeriği Görüntüle

MAL'dan fragmanına bakıp izleme listesine eklemiştim, senin dediğini yeni öğreniyorum xd.

İnuyasha'yı gıcık olarak ama severek izledim. Sürekli İnuyasha'nın Kagome'yi manyak gibi kıskanıp ondan sonra "Acaba Kikyo mu yoksa Kagome mi?" diye düşünmesi çok sinir bir olaydı. Kagome İnuyasha'nın mutluluğu için kıskanmamaya çalışıyordu. Her türlü mutlu sonla bitti anime ve bu animenin hikayesinin temeli İnuyasha'nın abisinin çocuklarına dayanıyor bizim ikisinin çocuğu ana karakter olarak arka planda. Ben yeni jenarasyon animesini Kagome'nin kızı ve diğer şeytan avcısının kızları olarak düşünmüştüm ama onun oğlu oluyor ve yan karakter :p

Bir de beyaz saçlı olan karakter Kagome'nin ailesinden daha doğrusu onlar tarafından yetiştirilmiş ve soyadı da Higurashi bu yüzden. Diğeri ise artık ne yaşadı bilmiyorum ama şeytan avcısı olmuş babası şeytan olmasına rağmen :? Hafıza kaybı gibi bir şey vardı sanırım :?