Jump to content
  • 0

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Hakkında

KiRiTo100

Soru

Merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım. Ben re:Zero'nun ilk sezonunu izledim 2.sezona geçicektim ama ilk sezonu unuttuğum için önce özeti izliyim dedim.Sonra animenin 2 tane filmi olduğunu gördüm iki filmide izlemedim.Öncelikle özeti izleyip öylemi filmleri izlemeliyim,yoksa önce filmleri öylemi özeti izlemeliyim bilenler yardımcı olursa sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 3 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 3

Öncelikle animenin özeti yok. Director's Cut serisinden bahsediyorsun sanırsam onu izleseymişsin keske ilk olarak neyse. 2 filmide izlemen lazım ikiside hikayeye katkısı var canon. Memory Snow boş diyenleri takma sen. Frozen Bonds Emilia nın Puck ile tanışmasını anlatan bir film. 2. sezondan önce izlemelisin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 0
KiRiTo100, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım. Ben re:Zero'nun ilk sezonunu izledim 2.sezona geçicektim ama ilk sezonu unuttuğum için önce özeti izliyim dedim.Sonra animenin 2 tane filmi olduğunu gördüm iki filmide izlemedim.Öncelikle özeti izleyip öylemi filmleri izlemeliyim,yoksa önce filmleri öylemi özeti izlemeliyim bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Moruq filmlerden adını hatırlamıyorum tam ama snow memmory olması lazım onu izlemesende olur, boş bir film OVA gibi bişey ama öbür film puck ın emillia ile tanışmasını anlatıyo o yüzden onu izleyebilirsin istediğin zaman.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.