Jump to content

One Piece'deki gıcıklıklar

AiChan01

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

bence sen biraz saçmalamışsın çünkü bu bir shounen anime sadece one piece değil çoğu shounen de ana karakter bu tarz yani bunun böyle olduğunu bilerek izleyip sinirlenmek yerine kendinize daha uygun seçenekleri izleyebilirsiniz diye düşünüyorum seinen animelere bakabilirsiniz mesela

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Artık bitirin çıldıracam ya 2005 den biri takip ederim yıldım ya valla falloş gibi bir anime uzattık ça uzuyor çok gerksiz aralar ve gereksiz uzatmalar yapıldı tam güçlendi hayvan gibi diyorsun bide bakmışsın kaido gibi hayvanat geliyor yanında tırt kalıyor ama daha nekadar güçlendire bilecenki vede şöyle bişey var neden ilk dayak yiyip sonra dove bilmesi saçma buluyorum çok sınır bozucu çok aşırı severim animeyi ama one piecce üzüyor bu aralar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mabdurpis, 11.03.2021 - 01:20 tarihinde yazdı:

Artık bitirin çıldıracam ya 2005 den biri takip ederim yıldım ya valla falloş gibi bir anime uzattık ça uzuyor çok gerksiz aralar ve gereksiz uzatmalar yapıldı tam güçlendi hayvan gibi diyorsun bide bakmışsın kaido gibi hayvanat geliyor yanında tırt kalıyor ama daha nekadar güçlendire bilecenki vede şöyle bişey var neden ilk dayak yiyip sonra dove bilmesi saçma buluyorum çok sınır bozucu çok aşırı severim animeyi ama one piecce üzüyor bu aralar

Ne istiyorsunuz abi siz, luffy yenilmeli mi, villain mı kazanmalı shounen animede?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.