Jump to content

One Piece'deki gıcıklıklar

AiChan01

Önerilen İletiler

19.03.2022 - 17:42, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ah ama çekilmez demene katılıyorum XD Misal Enies Lobby olaylarından sonra Shin Sekai ye girdiklerinde o Ödül Avcıları bayraklarını çaldıklarında bütün tayfanın endişelenmesi. Luffy gerçekten bütün tayfa için çekilmez birisi.

Bahsettiğin dolgu (filler) bölümlerdi. 

Konu animesi üzerine açılmış, benim mangadan duyduğum rahatsızlıklar vardı.

Neyse konuya uyalım.

Anime haftalık çıktığı için, sezonluk animeler ile yarışamaz zaten. O yüzden manga ile belli bir mesafe koymak için konuyu uzatarak işliyorlar. Özellikle Wano'da baş gösteren aşırı efektler ve kan sansürü rahatsız edici. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Mücahidem Şehide-i Cahide

Ben sana sadece filler dediğim kısmı alıntılayıp cevap yazdım. Yani senin yazdığının sadece o filler arc kısmı için konuştum. O bahsettiğin bölümleri eleştirince ben de senin onların filler olduğundan haberin yok sandım. Normalde filler olan bölümler pek ciddiye alınmaz. Hatta, olay örgüsüne bir katkısı olmadığı için izlemeyen insanlar var.

Geriye kalan yazılarım konuyla ilgili benim kendi düşüncemdi. Sana karşı yazılmış değillerdi. : )

Hatalı olan benim. Kendimi daha iyi ifade edebilirdim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.