Jump to content

Merhaba dostlar.

lostlonginus

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi

Teşekkürler dostlar. Tabletim tamirden döndüğünde discorddan konuşuruz.

lostlonginus, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi seviyorum.

Hoşgeldin Oğuz kardeş :) Herhangi bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin, ayrıca mely linkini paylaşmış, muhabbet mekanımıza bekleriz :) İyi eğlenceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi seviyorum.

Hoş geldin Oğuz. 

:bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Oğuz. 

Eminim forumda çok eğleneceksin. Hangi beyblade serisini seviyorsun.(Ben metal serisine bayılırım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.