Jump to content

Merhaba dostlar.

lostlonginus

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi

Teşekkürler dostlar. Tabletim tamirden döndüğünde discorddan konuşuruz.

lostlonginus, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben Burst beybladeçisiyim ama bakuten de iyi. Metal seri bana hitap etmiyor. Bu arada karşılama için teşekkürler.

Rica ederim. O zaman beyblade zevkimiz biraz zıt ben burst serisini gerçekten sevmiyorum, bakuten serisini seviyorum fakat onu da çizimlerinden dolayı izleyemiyorum. Ben 19 yaşındayım ve ben de beyblade izlemeye senin yaşlarında ya da biraz daha küçükken başlamıştım, galiba doğru yoldasın.

İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

XsaianX, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Rica ederim. O zaman beyblade zevkimiz biraz zıt ben burst serisini gerçekten sevmiyorum, bakuten serisini seviyorum fakat onu da çizimlerinden dolayı izleyemiyorum. Ben 19 yaşındayım ve ben de beyblade izlemeye senin yaşlarında ya da biraz daha küçükken başlamıştım, galiba doğru yoldasın.

İyi forumlar.

Sana da iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

hoş geldin kardeşim arada ben arada konu açıldımı gelirim foruma can sıkıntısından, şu aralar muhabbet mekanında bulabilirsin beni, bir ihtiyacın olursa çekinmeden sorabilirsin.

Çok teşekkürler. Sanırım ben de oralarda olabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 28.09.2020 - 21:19 tarihinde yazdı:

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi seviyorum.

Umarım bizleri seversin iyi seyirler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 28.09.2020 - 21:19 tarihinde yazdı:

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi seviyorum.

Aramıza hoş geldin. Dilerim ki keyifli vakitler geçirirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.