Jump to content

"Hidan No Aria AA" İzlenmeli mi?

Halic

Önerilen İletiler

Halic, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle merhaba yakın bir zamanda Hidan No Aria'yı bitirdim fakat Hidan No Aria AA izleyip izlememe arasında kararsız kaldım.

Sizce Hidan No Aria AA'yı izlemeli miyim? Yada Hikayesi ana hikayeye bağlanıyor mu?

zevkine kalmış  ana hikayeyle neredeyse alakası yok ama kötü bir anime değil 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Halic, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle merhaba yakın bir zamanda Hidan No Aria'yı bitirdim fakat Hidan No Aria AA izleyip izlememe arasında kararsız kaldım.

Sizce Hidan No Aria AA'yı izlemeli miyim? Yada Hikayesi ana hikayeye bağlanıyor mu?

Elbetteki izlemek senin zevkine kalmış ama açık konuşmak gerekirse benim gözümde seriden sonra hikaye ile alakasız ve sadece izlenme için yapılmış bir ova bölümü ile aynı değerde o yüzden ben başladım ama bitirmedim.

Ana seri kadar iyi bulmasam da fena değil istiyorsan izleyebilirsin :)

resim_2020-09-30_184200.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ikisinide bitirdim ve sana açık konuşayım AA da erkek ana karakter maks 5 dk gözüküyo gerisi yeni eklenen karakterler ve aria üzerinde ilerliyo ana ikilinin romantizmi ilerlemiyo. yeni eklenen karakterlerin neredeyse hepsi lezbiyen. sezon bildiğin ova gibi ve türe yuri eklenmiş ama aksiyon sahneleri fena değildi ana sezon kadar olmasada güzel aksiyon sahneleri var o sahneler için bakılabilir ayrıca yuri* seviyosan izle derim seversin ama yuri sevmiyorsan izlemeden birşey diyemezsin ama bir şans verebilirsin ben şahsen çok beğenmedim ama çok kötü dersem hakkını yerim dediğim gibi izlemeden bilemezsin. Umarım yardımcı olmuştur(yuri=lezbiyen aşkı barındıran anime)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.