Jump to content

Bakemonogatari

Dpholyday

Önerilen İletiler

Şahsi fikrimi soruyorsan kesinlikle değer. İlk izlediğimde sürekli arada çıkan yazıları durdurup okumak zorunda olmak beni deli etmişti ve işin doğrusu sanki insanları sinir etmek için yapmışlar gibi bakemonogatari de diğer sezonlara oranla bu durum çok daha fazla var :( yani diğer sezonlarda bu kadar çok durdurmadan izleyebiliyorsun. Sıkılma sebebini söyleseydin daha iyi bir cevap vermeye çalışabilirdim ama şöyle söyleyeyim; gerek hikaye işlenişi gerek karakter gelişimi olsun monogatari series güzel bir seridir izledikten sonra ''eeee şimdi ne oldu demezsin'' çünkü zaten sona kadar tam olarak her şeyi kafanda oturtamıyorsun, çok uzattım; izle kanka sarar   ? ? ? (ayrıca kronolojik sıraya göre izlemeni tavsiye etmem yani yayın sırasına göre izle bence :loveloveplz:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bir monogatari hayranıyım monogatari serisini ilk sezon öyle tam olarak anlamlandıramazsın izlemeye devam ettikçe her şey açıklanır eğer bakemonogatariden önce ki oalyları anlamak istiyorsan kizu filmlerini izle her şekilde izleyen var zaten çok güzel bir seridir başka bu tarz bir seri bulamazsın ben 3 kere izledim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dpholyday, 30.09.2020 - 20:55 tarihinde yazdı:

İlk sezonu bayağı sıkıcı geldi bana göre fakat aşırı beğenilen bir seri izlemeye devam etmeli miyim değer mi?
(Soru-Cevap da konu açamadığım için buraya açtım)

İlk sezon da ki yavaş ilerleyiş benim sinirimi bozmuştu diğer sezonlarda bunun bir nebze azaldığı ve ilk sezona bir tık açıklık getirdiği doğrudur ama eğer ilk sezondan fazlasıyla nefret etmiş veya sıkılmış isen sadece popüleritesinden dolayı kendini izlemek için zorlama bence gerçi her halükarda tercih sana kalmış güzel bir seri çünkü :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IronHeart, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk sezon da ki yavaş ilerleyiş benim sinirimi bozmuştu diğer sezonlarda bunun bir nebze azaldığı ve ilk sezona bir tık açıklık getirdiği doğrudur ama eğer ilk sezondan fazlasıyla nefret etmiş veya sıkılmış isen sadece popüleritesinden dolayı kendini izlemek için zorlama bence gerçi her halükarda tercih sana kalmış güzel bir seri çünkü :)

Tam olarak bu da izlesem de hani karakter güçleniyor mu aksiyonu falan nasıl ileride diğer türlü ilgimi kaybederim :)

Hepinize de yorumlar için Teşekkürler..:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dpholyday, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Tam olarak bu da izlesem de hani karakter güçleniyor mu aksiyonu falan nasıl ileride diğer türlü ilgimi kaybederim :)

Hepinize de yorumlar için Teşekkürler..:thank_you__onion_by_elcerbero:

kanka zaman akışına göre ana karakter ilk başta çok güçlü sonra gücünü kaybediyo izlediysen zaten ben vampirdim falan diyo bakemonogatari de, vampirlerde aşırı güçlü seride. Daha fazla bir şey söylemeyim spoiler a girer.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.