Jump to content

To love Ru 5.sezon

Meizy

Önerilen İletiler

Meizy, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar to love ru 5. sezon gelecek mi bir fikri olan var mı net veya kesin bir bilgi

to love ru gerçekten popüleritesi olan bir seri en son 4. sezon 2 part halinde yayınlanmıştı. birçok hayranı serinin 5. sezonunu bekliyor bununla ilgili olarak yetkililer elde yeterli kaynak malzemenin olmadığını belirtmişti  çünkü yazar başka bir projeyle uğraşıyor onu tamamlandığında de tekrardan to love ru 'ya döneceğini söylemişti. Serinin çıplaklığını gören bir çocuğun velisinin şikayetleri ve açılan davalar sonuç vermedi ayrıca seri popüleritesini de kaybetmedi bundan sonrası benim düşüncem: henüz kesin bir duyuru yok yeni sezon ile ilgili ama benim düşünceme göre serinin popüleritesini göz önüne alırsak ileri bir zamanda gelmesi yüksek bir ihtimal ama ben yakın bir tarihte olacağını düşünmüyorum (en azından 2020 de) to Love-ru'nun animasyon stüdyosu Xebec satın alınmıştı bir sene kadar önce bu olacakları etkileyebilir diye düşünmüştük ama 5.sezon hakkında tam anlamıyla resmi bir açıklama yapmadıkları için henüz bir şey söylemek zor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IronHeart, 1 saat önce tarihinde yazdı:

to love ru gerçekten popüleritesi olan bir seri en son 4. sezon 2 part halinde yayınlanmıştı. birçok hayranı serinin 5. sezonunu bekliyor bununla ilgili olarak yetkililer elde yeterli kaynak malzemenin olmadığını belirtmişti  çünkü yazar başka bir projeyle uğraşıyor onu tamamlandığında de tekrardan to love ru 'ya döneceğini söylemişti. Serinin çıplaklığını gören bir çocuğun velisinin şikayetleri ve açılan davalar sonuç vermedi ayrıca seri popüleritesini de kaybetmedi bundan sonrası benim düşüncem: henüz kesin bir duyuru yok yeni sezon ile ilgili ama benim düşünceme göre serinin popüleritesini göz önüne alırsak ileri bir zamanda gelmesi yüksek bir ihtimal ama ben yakın bir tarihte olacağını düşünmüyorum (en azından 2020 de) to Love-ru'nun animasyon stüdyosu Xebec satın alınmıştı bir sene kadar önce bu olacakları etkileyebilir diye düşünmüştük ama 5.sezon hakkında tam anlamıyla resmi bir açıklama yapmadıkları için henüz bir şey söylemek zor.

uyarlandığı kitap bittiği için daha gelmez diye düşünüyordum ben 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Meizy, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar to love ru 5. sezon gelecek mi bir fikri olan var mı net veya kesin bir bilgi

Mangakalar seriye ara vermişti devam ettirecekler ama ne zaman gelir belli değil bu arada anime yapılmayan bölümler var to love ru darkness mangasının 45. bölümmünden itibaren oku lala ve darkness dövüşünden sonrasını anlatıyor. to love ru multicaption animesi ise to love ru darkness mangasından sonra çıkan extra bölümleri ilk ikisini işliyor yani to love ru nun yeni mangası çıkmaya başladıktan sonra animesi çıkar ama şimdilik 5. sezon çıkmayacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vegitto, 01.10.2020 - 19:33 tarihinde yazdı:

Mangakalar seriye ara vermişti devam ettirecekler ama ne zaman gelir belli değil bu arada anime yapılmayan bölümler var to love ru darkness mangasının 45. bölümmünden itibaren oku lala ve darkness dövüşünden sonrasını anlatıyor. to love ru multicaption animesi ise to love ru darkness mangasından sonra çıkan extra bölümleri ilk ikisini işliyor yani to love ru nun yeni mangası çıkmaya başladıktan sonra animesi çıkar ama şimdilik 5. sezon çıkmayacak.

Türkçeye cevrilmiş bir şekilde bulabilir miyim yoksa ingilizce mi ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
OSeninYengen, 03.10.2020 - 12:45 tarihinde yazdı:

Türkçeye cevrilmiş bir şekilde bulabilir miyim yoksa ingilizce mi ? 

ilk manganın tr çevirisi 89. bölüme kadar var devam ediyor çevirisi ama animeden sonrası olan to love ru darkness mangasının 45. bölümden sonrasının tr si yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.