Jump to content

( 02 / ?? ) Higurashi no Naku Koro ni (2020)

Nones

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı: Higurashi no Naku Koro ni (2020)

Anime Türü: Gizem, Şizofreni, Korku, Psikolojik, Doğaüstü Güçler, Gerilim

Bölüm Sayısı: 02 / ??

Yapım Yılı: 2020

Çevirmen: mustafalrsm

Düzenleme: Nones

Özet: Studio Deen tarafından animasyonu yapılan, Studio 7th Expansion tarafından geliştirilen aynı adlı cinayet-gizem bilgisayar oyunundan uyarlanmıştır.
Genç kahramanımız Maebara Keiichi, kısa süre önce ailesiyle birlikte şehirden kırsala, Hinamizawa köyüne taşınmıştır. Yeni hayatına oldukça iyi alışan kahramanımız küçük okulunda arkadaşlıklar kuruyor, oyun oynuyor; göreceli mutlu zaman geçiriyor. Aniden işlenen korkunç bir cinayete kadar...
Beş yıl geride kalan olaylar bir bir çözülmeye başlıyor. Keiichi ise bu tuhaf olaylarla ilgili daha çok şey öğrendikçe, tüm bunların arkasındaki gerçekle yüzleşip yüzleşemeyeceği konusunda kendinden pek emin değildir.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Higurashi no Naku Koro ni (2020) Anime Türü: Gizem, Şizofreni, Korku, Psikolojik, Doğaüstü Güçler, Gerilim Bölüm Sayısı: 02 / ?? Yapım Yılı: 2020 Çevirmen: mustafalrsm

millet anime arıyorsanız bu animeye bakın bence, kesinlikle çevirimle ilgili yorum yapmanızı istediğimden değil (lütfen yapın) @Mutaika@MikasaWithInTheFire@yumulonely@heymely@kad1r@Veiykas@Ancaks

Eskisini listeye almıştım ama bir türlü izleyememiştim, artık remake'ini güncel olarak takip edip izleyebilirim    @Nones elinize sağlık, kolay gelsin. 

Posted Images

• Nones başlığı ( 01 / ?? ) Higurashi no Naku Koro ni (2020) olarak değiştirdi
mustafalrsm, Şimdi tarihinde yazdı:

millet anime arıyorsanız bu animeye bakın bence, kesinlikle çevirimle ilgili yorum yapmanızı istediğimden değil (lütfen yapın)

@Mutaika@MikasaWithInTheFire@yumulonely@heymely@kad1r@Veiykas@Ancaks@ChYRoN@Kadir-@MrTeddy@ShadyRogue

Wooaaa sen mi yapıyorsunn:admire-onion-head-emoticon:

Bu animenin remake versiyonunu çok merak ediyorum ve izleme listemde. Bitmesini bekleyecektim ama sen çeviriyorsan güncel olarak takibe alayım hemen sjsjsjsj

Çevirin için teşekkürler o zaman:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Wooaaa sen mi yapıyorsunn:admire-onion-head-emoticon:

Bu animenin remake versiyonunu çok merak ediyorum ve izleme listemde. Bitmesini bekleyecektim ama sen çeviriyorsan güncel olarak takibe alayım hemen sjsjsjsj

Çevirin için teşekkürler o zaman:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

asıl güzel yorumun için ben teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.