Jump to content

GUNDAM, YAMATO, HOKUTO NO KEN

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar. Öncelikle hepinize iyi günler diliyorum. Derdim başlıktaki 3 anime. Bu 3 animenin nedense bir türlü altyazıları gelmiyor veya geç geliyor. Mesela Uchuu Senkan 2202 hala çevrilmedi. Üstelik 2019 yapımı. Hokuto no Ken in de aynı şekilde 2. sezonu sadece birkaç bölüm çevrilmiş şekilde duruyor. Liseyi ilk kazandığımda bu animeye başlamıştım. Şimdiyse üniversite 4 e geçtim hala tamamlanamadı maalesef. Ve Gundam tabii ki. İlk sezonu çevrilmiş olsa da ZZ ve Zeta çevirileri yarım. Bu tarz eski serileri veya onların remake lerini izlemeyi çok seviyorum. Ancak bunlar çok popüler animeler olmalarına rağmen ülkemizde oldukça underrated. Nedeni ise tabii ki çevirilerine ya hiç başlanmaması ya da yarıda kalması. Sorum ve ya isteğim ise şu: Buradan çevirmenlere sesleniyorum. Bu tarz şaheserleri çevirirseniz izleyicilere gerçekten çok büyük yardım etmiş olursunuz. Çünkü gundam kültüründen bile habersiz bir nesil yetişiyor. Ve bunun da önüne geçilmesini istiyorum. Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

MV5BMmQzMTUyNzQtMGM5OC00YmY4LTgzN2QtYjQ5N2Q0MWQ1MzBkXkEyXkFqcGdeQXVyMjc4OTQ1OTA@._V1_.thumb.jpg.f1b8e182439d8a9e48558c3d14b6d541.jpg                   s-l500.jpg.f0eaf93b2aa0c4b02b2196f0940ab4ad.jpg         

hokuto-no-ken-2.jpg.289dfd526dbe3c1a96be748711e42573.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.