Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

-Fate heavens feel 3 ve saekano adlı filmlerin ingilizce çevirisi internet üzerinde mevcut.

-Violet evergarden ise ayın 18'inde yayınlandı ama ingilizce çevirisini görmedim daha. 

-Sitede muv muv love adlı serinin ise bölümleri yok

-Mümkünse jormungard adlı seriyi yeniden çevirmenizi rica ediyorum çevirisi google çeviri üzerinden yapılmış gibi duruyor.

-Resident evil'ında yeni bir filmi yayınlanacak. (Biohazard:İnfinite Darkness)

Animelerde netflix çevirisini beğenmiyorum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Ackerman
      Merhaba arkadaşlar ben ingilizcemi geliştirmek için çeviri yapmak istiyorum ancak herhangi bir fansubla iş birliği yapmadan kendi çeviridiğim animeleri siteye yükleyebilir miyim? eğer yükleyebiliyor isem nerden nasıl yüklerim.

Not: Cambridge online ingilizce sınavını Cambridge English: Advanced (CAE) seviyesinde tamamladım dolayısıyla ingilizceyi katletmiyeceğime emin olabilirsiniz
    • By Geekoloji
      Esen.

Aegisub ile çeviri ediyorum arada sırada fakat aklıma takılan iki soru var idi.

İlk olarak, videoda belli bir yeri -defter sayfası, kredi kartı gibi- "o yerin rengi ile" ve o yere uygun olarak yani taşırmadan falan üstündeki yazıları örterek yazı eklemeyi nasıl edebiliriz?
      Yazı yazmada problem yok fakat o yer ile aynı renkte kapatmayı bilmiyorum, internette bakınca da bulamadım.

İkinci olarak, seçilen belli bir zaman aralığındaki yazının videoda herhangi bir yöne doğru ve istediğimiz hızda nasıl kaydırabiliriz?
      Bunun ayarını gördüm fakat tam manasıyla anlayamadım, biraz şansa oluyor. Hızı bazen istediğim gibi bazen de çok katı, tezine kayıyor isediğim gibi olmuyor.

Bunlar için resimli ya da kısa videolu anlatım olursa hem benim için hem de başka bilmeyen arkadaşlar için çok iyi olurdu.
      Teşekkürler şimdiden.
    • By NieA
      24 Haziran 2020 itibari ile iki kişiden oluşan bir çeviri grubuyuz. Hali hazırda birer tane seriyi çevirmekle başladık.
      Seyir zevkinize ve zevkimize uygun çalışmalar yapmak temennimiz.
      Ekibimiz ben NieA ve Wasure!'den oluşmakta.
      Site adresimiz de: https://kotenfansub.blogspot.com

Çevirmekte olduğumuz seriler.
      Let's Nupu Nupu
      Narue no Sekai
      İyi Seyirler Dileriz.

• By UykusuzOtaku1
      Shugo Chara! animesini izleyemiyorum, birinci sezon linkleri güncel değil animeye ulaşamıyorum bir türlü. Ek olarak sadece myvı seçeneği var ve iki yıl önce telif yemiş yeni link eklenip animeyi güncelleseniz çok iyi olur yada animeyi indirebileceğim bir kaynak varsa çok sevinirim. Şimdiden tesekkür ederim.❤
    • By Rubyyy
      Atacak yer bulamadım o yüzden bu konuya attım.

Türk animedeki gelişmiş arama kısmına MAL puanına göre listele diye bir seçenek gelmesini isterdim. Türk animede olan puanlara güvenmiyorum ve bazı animeler puanlanmamış lütfen bi admin bunu görüp cevap versin.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.