Jump to content
  • Create New...

Genshin Impact

Recommended Posts

Oyun çıkalı birkaç gün olmasına rağmen şimdiden oyunun oynanışı, elementlerle kombolama mantığı falan hoşuma gitti baya. Animemsi karakterlerinin olması da beni oyuna çeken diğer bir etmen. Oynarken gayet keyif alıyorum. Oynayacak oyun bulamayan kişilere de kesinlikle tavsiye ederim. Oyun free to play RPG oyunu, PC'de 12 GB ve cross platform yani hem PC'de hem telefonda hem de PS4'te oynayabiliyorsunuz. Gereken PC özellikleri de sitesinde yazıyor. PC özellikleri olarak çok aman aman bir şey istemiyor oyun. Hemen hemen her PC'de oynanır diye düşünüyorum.

Spoiler

https://genshin.mihoyo.com/en (Oyunun kendi sitesi. Oyunu indirmek isterseniz bu siteden kolayca indirebilirsiniz.)

Seslendirmeyi Japonca yapınca çok hoş oluyor tavsiye ederim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sanki anime izliyormuşsun gibi :D

Oyun free ama çok çakal bir oyun, her bir haltı geliştirmek için bir şey istiyorlar. Ücretsiz oynarsan bir şekilde yapıyorsun ama ücret verirsen rahat ediyorsun klasik mantık. 

Oyun genel manada güzel, ben oynamadım ama abimin dediğine göre Zelda çakması bir oyunmuş. Oyunun haritası falan da güzel hatta sırf dolanmak için bile girebilirsin :) 

pegasusejder, 05.10.2020 - 10:07 tarihinde yazdı:

Seslendirmeyi Japonca yapınca çok hoş oluyor tavsiye ederim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sanki anime izliyormuşsun gibi :D

Oyun free ama çok çakal bir oyun, her bir haltı geliştirmek için bir şey istiyorlar. Ücretsiz oynarsan bir şekilde yapıyorsun ama ücret verirsen rahat ediyorsun klasik mantık. 

Oyun genel manada güzel, ben oynamadım ama abimin dediğine göre Zelda çakması bir oyunmuş. Oyunun haritası falan da güzel hatta sırf dolanmak için bile girebilirsin :) 

Oyun haritayı ve oynanışı neredeyse birebir Zelda'dan almış ufak değişiklikler var ama sonuçta Zelda paralı oyun bu free to play. Günde bir iki saatimi bu oyuna takılmaya harcıyorum. Birde oyun sonuçta yeni çıktı ve tuttu da illaki geliştirecekler oyunu.