Jump to content

Genshin Impact

mrsaitama

Önerilen İletiler

Oyun çıkalı birkaç gün olmasına rağmen şimdiden oyunun oynanışı, elementlerle kombolama mantığı falan hoşuma gitti baya. Animemsi karakterlerinin olması da beni oyuna çeken diğer bir etmen. Oynarken gayet keyif alıyorum. Oynayacak oyun bulamayan kişilere de kesinlikle tavsiye ederim. Oyun free to play RPG oyunu, PC'de 12 GB ve cross platform yani hem PC'de hem telefonda hem de PS4'te oynayabiliyorsunuz. Gereken PC özellikleri de sitesinde yazıyor. PC özellikleri olarak çok aman aman bir şey istemiyor oyun. Hemen hemen her PC'de oynanır diye düşünüyorum.

Spoiler

https://genshin.mihoyo.com/en (Oyunun kendi sitesi. Oyunu indirmek isterseniz bu siteden kolayca indirebilirsiniz.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seslendirmeyi Japonca yapınca çok hoş oluyor tavsiye ederim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sanki anime izliyormuşsun gibi :D

Oyun free ama çok çakal bir oyun, her bir haltı geliştirmek için bir şey istiyorlar. Ücretsiz oynarsan bir şekilde yapıyorsun ama ücret verirsen rahat ediyorsun klasik mantık. 

Oyun genel manada güzel, ben oynamadım ama abimin dediğine göre Zelda çakması bir oyunmuş. Oyunun haritası falan da güzel hatta sırf dolanmak için bile girebilirsin :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 05.10.2020 - 10:07 tarihinde yazdı:

Seslendirmeyi Japonca yapınca çok hoş oluyor tavsiye ederim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sanki anime izliyormuşsun gibi :D

Oyun free ama çok çakal bir oyun, her bir haltı geliştirmek için bir şey istiyorlar. Ücretsiz oynarsan bir şekilde yapıyorsun ama ücret verirsen rahat ediyorsun klasik mantık. 

Oyun genel manada güzel, ben oynamadım ama abimin dediğine göre Zelda çakması bir oyunmuş. Oyunun haritası falan da güzel hatta sırf dolanmak için bile girebilirsin :) 

Oyun haritayı ve oynanışı neredeyse birebir Zelda'dan almış ufak değişiklikler var ama sonuçta Zelda paralı oyun bu free to play. Günde bir iki saatimi bu oyuna takılmaya harcıyorum. Birde oyun sonuçta yeni çıktı ve tuttu da illaki geliştirecekler oyunu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
pegasusejder, 05.10.2020 - 10:07 tarihinde yazdı:

oyun gerçekten en son güzel gidiyordu, p2w olduğunu ben çok düşünmüyordum açıkcası ( black desert online gözler görünce genshine p2w demek büyük haksızlık olur, bana 5 yıldız olan karakterler çıkıyordu açıkcası :D) bayadır bakamadım ama, en son yeni map geldi diyorlardı. hala aranızda oynayan var mı? nasıl şu an oyun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

oyun gerçekten en son güzel gidiyordu, p2w olduğunu ben çok düşünmüyordum açıkcası ( black desert online gözler görünce genshine p2w demek büyük haksızlık olur, bana 5 yıldız olan karakterler çıkıyordu açıkcası :D) bayadır bakamadım ama, en son yeni map geldi diyorlardı. hala aranızda oynayan var mı? nasıl şu an oyun :D

Ya zaten free olarak da oynuyorsun, ben ve abim gayette oynuyoruz. Küçük bir harita eklendi. Yani oyun biraz tek düzeye sarıyor ve nasıl desem tek oynaması biraz zor, hani hala oturmamış şeyler var ama ileride biraz daha kolalaşır falan zevkli hale gelir. 

Oynayabilirsin tekrardan. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya zaten free olarak da oynuyorsun, ben ve abim gayette oynuyoruz. Küçük bir harita eklendi. Yani oyun biraz tek düzeye sarıyor ve nasıl desem tek oynaması biraz zor, hani hala oturmamış şeyler var ama ileride biraz daha kolalaşır falan zevkli hale gelir. 

Oynayabilirsin tekrardan. :) 

şu sınavım bir geçsin de çılgınlar gibi oynayayım, teşekkür ettim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

şu sınavım bir geçsin de çılgınlar gibi oynayayım, teşekkür ettim ^^

Çılgınlar gibi oynama sakın yoksa çabuk bıkıyorsun. Böyle günlük görev falan yapıp az takılıp çık. Yani biraz daha günlük ama azar azar oynamaya yönelik oyun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Çılgınlar gibi oynama sakın yoksa çabuk bıkıyorsun. Böyle günlük görev falan yapıp az takılıp çık. Yani biraz daha günlük ama azar azar oynamaya yönelik oyun.

hmm haklısın aslında, aynısını black desert online'da yaşamıştım. yedire yedire oynayayım bari :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.