Jump to content

Haikyuu to the top

Icfannsu00

Önerilen İletiler

Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama öğrenmek istediğim bişi var. Haikyuu to the top beni az da olsa hayal kırıklığına uğrattı cidden, miya kardeşler gibi karakterler cidden iyi çizilirken kageyama ve hinataya cidden özen gösterilmemiş 1. sezondaki çizimlerin bile daha iyi olduğunu düşünüyorum açıkçası ? sizce?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JaponTurk, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Büyük bir Haikyuu seveni olarak ben de hayal kırıklığına bi tık uğradım ama sonra aklıma geldi ki  Covid-19 yüzünden yetiştirmeye çalışmış olabilirler.Bence budur ki çoğu anime'nin Covid-19 yüzünden ertelendiği biliyoruz.

Ocakta çıkan sezonunda da çizimler kötüydü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Icfannsu00, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama öğrenmek istediğim bişi var. Haikyuu to the top beni az da olsa hayal kırıklığına uğrattı cidden, miya kardeşler gibi karakterler cidden iyi çizilirken kageyama ve hinataya cidden özen gösterilmemiş 1. sezondaki çizimlerin bile daha iyi olduğunu düşünüyorum açıkçası ? sizce?

Bende bir haikyuu izleyicisi olarak bu durumdan hafif bir rahatsızlık duydum ama yapımcı stüdyonun şikayetlerden başı ağrımadıkça durumda değişikliğe gideceklerini sanmıyorum. Böyle idare etmek tek seçenek gibi duruyor  çünkü her halükarda yarım bırakılamayacak kadar iyi bir seri hala gideri var.  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JaponTurk, 12.10.2020 - 20:56 tarihinde yazdı:

Büyük bir Haikyuu seveni olarak ben de hayal kırıklığına bi tık uğradım ama sonra aklıma geldi ki  Covid-19 yüzünden yetiştirmeye çalışmış olabilirler.Bence budur ki çoğu anime'nin Covid-19 yüzünden ertelendiği biliyoruz.

Doğru

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

To the top ilk sezonla şimdiki arasında çok fark var ve kesinlikle o daha iyiydi. Yabancı sayfalarda yazdığına göre 2. bölümde değişmiş sonradan geri geçen sezonki stüdyoya döneceklermiş. Doğru mu değil mi net bir şey bulamadım gerçi umarım doğrudur. 

Soldakiler bu sezon  sağdakiler geçen sezon. 

fdffasdf.JPG

dffsdgsgd.JPG

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.