Jump to content

HunterxHunter yeni sezon?

ipeksenpai

Önerilen İletiler

shiruku, 1 saat önce tarihinde yazdı:

HxH yeni sezon gelicek diye birşey duydum doğru olup olmadığını merak ediyorum bileniniz var mı acaba?

Bu arada umarım konuyu doğru yere açmışımdır. :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama umarım olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu anda mangada 2011 yapımı anime TV serisinin son arc'ından bile kısa bir ara arc ve Togashi'nin üşengeçliği ile ilginç duran ama ortada kalmış bir arc var. Kısacası anime TV serisi yapmak için yeterli malzeme yok, Togashi de en son Chapter'ı vereli önümüzdeki kasım ayına girmemizle 2 yıl olacak. Ki normal dönemde çizmeyen adam COVİD-19'lu bir dönemde hayatta çizmez. Öyle ki serinin Hiatus x Hiatus diye bir meme'i var. Dolayısıyla boşuna bekleyip kendinizi üzmeyin. Hunter x Hunter'ın asla devam etmeyecek bir Battle Shounen klasiği olarak kalacağını düşünüyorum. Son olarak da ne zamanlar geldiğini ve ne zamanlar gelmediğini gösteren bir grafik bırakayım; 
Doğrudan Bağlantı: https://hiatus-hiatus.github.io/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herif  in dragon quest bagımlılıgı var ondan hic bişi yapmiyo aynı şekilde hxh nin anime yapımcılarının bayagsı kavgalı ve sektörden ayrılmıs olmaktadır eger yapımcı bu 2021 de baslarsa mangaya 15 sene sonra anime gelir. Saka degil  bu arada son soyledigim sey adam 12 yılda 2 arc ı bitiremdi ve mangadaki en son arc olan dark continent buyuk ihtimal son arc olur cunku okadar geniş bir arc ki gerisini (spoiler oldugundan soylemicem)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.