Jump to content

Merhaba millet

Akame777

Önerilen İletiler

Akame777, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben Ava, Akame diyebilirsiniz. Maalesef animelerle geç tanıştım bu yıl başladım ilk animem fairy tail, manga okumayıda severim tanıştığıma memnun oldum:super-onion-head-emoticon:

Merhaba kankam anime izlemeye başlayarak ve fairy tail izlemeye başlayarak çok iyi yapmışsın. Umarım her şey gönlünce olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Akame777 Merhaba hoş geldin paylaşım yapmadan önce ana sayfada yer alan forum kurallarını okuduğundan emin ol  :cute1-onion-head-emoticon:

Genelde muhabbet mekanı 7/24 aktif olur

Bir sorun yaşadığında veya merak ettiğin bir şey olduğunda mekanda sorabilirsin 

Soru ve sorunlarını paylaşırsan er ya da geç yanıtlanacaktır, sonuçta buradaki herkes bir zamanlar senin gibiydi.

Burada iyi vakit geçirmen ve daimi üyelerden olman dileğiyle keyifli forumlar... 

:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Akame777, 14.10.2020 - 19:34 tarihinde yazdı:

Merhaba ben Ava, Akame diyebilirsiniz. Maalesef animelerle geç tanıştım bu yıl başladım ilk animem fairy tail, manga okumayıda severim tanıştığıma memnun oldum:super-onion-head-emoticon:

kanka fairy tail çok güzel bir anime ama uzun olduğu için ilerde sıkılabilirsin eğer böyle bir şey olursa sakın hemen animeler sıkıcı diyip vaz geçme 1 sezon 12 bölümden oluşan animelere de şans ver daha çok zevk alabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shadpor, 14 saat önce tarihinde yazdı:

kanka fairy tail çok güzel bir anime ama uzun olduğu için ilerde sıkılabilirsin eğer böyle bir şey olursa sakın hemen animeler sıkıcı diyip vaz geçme 1 sezon 12 bölümden oluşan animelere de şans ver daha çok zevk alabilirsin

Ben zaten bitirmiştim fairy tail i

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.