Jump to content

Merhabalar

JelibonSucuk

Önerilen İletiler

Merhaba ben JelibonSucuk. İsmim biraz garip biliyorum ama aklıma bir bu geldi :D. 16 yaşındayım ve 5 yıldır anime izliyorum. İlk animem Full Metal Alchemist, favori animem ise Enen no Shouboutai. Shounen animelerini sevsem de genellikle komedi animelerini izliyorum. İyi geçinmek dileğiyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin JelibonSucuk, ismini kısaltsam sorun olur mu? Jel veya Jeli gibi :) Bana da pega diyebilirsin. 23 yaşındayım ve elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, 10 yıldır anime izliyorum ve ilk animem Bleach, direkt favori animem yok sadece türler içinde sıralamam var :) 

Ayrıca muhabbet etmek istersen seni muhabbet mekanımıza bekleriz;

Umarım senin için keyifli zamanlar olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin JelibonSucuk, ismini kısaltsam sorun olur mu? Jel veya Jeli gibi :) Bana da pega diyebilirsin. 23 yaşındayım ve elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, 10 yıldır anime izliyorum ve ilk animem Bleach, direkt favori animem yok sadece türler içinde sıralamam var :) 

Ayrıca muhabbet etmek istersen seni muhabbet mekanımıza bekleriz;

Umarım senin için keyifli zamanlar olur :)

Teşekkür ederim. Tabikide muhabbete gelirim ve ismimi tabiki de kısaltabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JelibonSucuk, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben JelibonSucuk. İsmim biraz garip biliyorum ama aklıma bir bu geldi :D. 16 yaşındayım ve 5 yıldır anime izliyorum. İlk animem Full Metal Alchemist, favori animem ise Enen no Shouboutai. Shounen animelerini sevsem de genellikle komedi animelerini izliyorum. İyi geçinmek dileğiyle.

Adında bir de 'döner 'olsa yiyemediğim tüm yiyecekleri bünyende toplamışsın diyeceğim :bled2-onion-head-emoticon:

Hoş geldin forumda iyi eğlenceler :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.