Jump to content

Selamlaar

Niaiu

Önerilen İletiler

Selam benim adım Nilay 15 yaşındayım anime izlemeye 4 yıl önce başladım ilk animemi hatırlamıyorum hehe...

ayrıca resim çizmeyi çok severim her zaman animeleri TürkAnime den izlerim ama fazla konuşmuşluğum yok bende kendimi tanıtmak istedim 

en sevdiğim anime Youjo Senki

en sevdiğim anime karakterleri ise Akatsuki no yona dan Son Hak ve Youjo senki den Tanya

iyi geçineceğimizi düşünüyorum saygılarımla qwq

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niaiu, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Selam benim adım Nilay 15 yaşındayım anime izlemeye 4 yıl önce başladım ilk animemi hatırlamıyorum hehe...

ayrıca resim çizmeyi çok severim her zaman animeleri TürkAnime den izlerim ama fazla konuşmuşluğum yok bende kendimi tanıtmak istedim 

en sevdiğim anime karakterleri ise Akatsuki no yona dan Son Hak ve Youjo senki den Tanya

Hoş geldin. Umarım güzel vakit geçirirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niaiu, 30.10.2020 - 13:25 tarihinde yazdı:

arkadaşlar forumu merhhabbaaaa adım X 16V yaşındayım falan demek için kullanmayın forumlar sorun çözme,öneri, bir  konu hakkında tartişma içindir. muhabbet için dc yi kullanabilirsiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kru3gz, Bir saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar forumu merhhabbaaaa adım X 16V yaşındayım falan demek için kullanmayın forumlar sorun çözme,öneri, bir  konu hakkında tartişma içindir. muhabbet için dc yi kullanabilirsiniz

Forumda bu konuyu açabilecekleri bir alan var ve onlarda bu alandan faydalanıyor. Forum kurallarını ihlal etmeden istediklerini yapabilir insanlar ve bu durum da seni ilgilendirmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.