Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Herkese merhabalarr, kanalıma giriş yapar gibi oldu ama neyse osjfwespjhğ Ben Sıla 16 yaşıma gireceğim aralıkta 2004 'lüyüm ama 11. sınıfım biraz erken başlamışım okula sanırım. Animenin anime olduğunu bilmediğim zamanlar Doreamon,  Ookami Shoujo to Kuro Ouji gibi şeyleri youtube 'dan açıp açıp izliyordum daha sonra bir site buldum orada chat vardı bir sürü güzel insan baya baya alıştırdılar beni oraya (tabi artık eskisi kadar aktif değil hatta hiç değil) bende buraya gelip eski aktifliği geri getireyim dedim 9. sınıfın başından beri anime izliyorum animeyi öğrendiğim zaman ilk izlediğim anime Akatsuki No Yona olmuştu daha sonra deli gibi orta çağ animesi aradım romantik bir de adkgşasdkgğiws dün de Black Butler bitirdim böyle bir gelişme yaşandı yani off çok konuştum galiba neyse sizinle tanıştığıma memnun oldum yanıtlar için şimdiden teşekkürler...

またね...

Link to post
Share on other sites

Merhaba Sıla, aramıza hoşgeldin. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben Melisa üniversite son sınıf öğrencisiyim. 10 seneye yakındır anime izleyicisiyim. Forumla veya herhangi bir şeyle alakalı sorun olursa çekinmeden sorabilirsin. Umarım daimi üyelerimizden olursun. :good-job-onion-head-emoticon:

Alta bıraktığım linkle muhabbet mekanımıza giriş yapabilirsin.

 

 

Link to post
Share on other sites

Hoş geldin Sıla :) İkizimin bıraktığı linke girerek istediğin zaman muhabbet edebilirsin :) Forumla ilgili veya animelerle ilgili bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin.

 

Bunların haricinde ben elektrik elektronik son sınıf öğrencisiyim, 23 yaşındayım, 10 yıldır anime izliyorum ve ilk animem Bleach. :) 

 

Umarım senin için keyifli zamanlar olur :D 

Link to post
Share on other sites

selam, foruma hoş geldin ben Gorjek. 4 yıldır animeizliyorum 17 yaşındayım bu sene yks ye hazırlanıyorum, genellikle muhabbet mekanındayım beni orda bulabilirsin eğer okulda falan değil isem en fazla saat başı göz atarım (oyun,ders,anime,film,dizi vb aralarında), kısaca bi ihtiyacın olursa oradayım.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.