Jump to content

forum' un yanlış kullanımı.

kru3gz

Önerilen İletiler

Arkadaşlar forumlar:şikayet,öneri,tartışma,yardım,sorun giderme vb. seyler için kullanılır. Görüyorum ki aramızda bazı arkadaşlarim: merhaaabaaaa ben X yasindayım anime izlemeye 2 yıl önce basladım vb. şeyler için forum açıyorlar. Ve bunu tanişma adı altında açıyorlar bence bu gereksiz ve saçmadır. Bu forumları boşuna ve amacı dışında kullanmak demektir. Eger tanısmak istiyorsan discord üzerinden yada bazı arkadaşlarımızın 'sohbet grubu' dedikleri yerden yapılabilir. Bundan dolayı forumda TANIŞMA konusunun kaldırılmasını talep ediyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burada senin bahsettiklerin dışında sohbet muhabbet edilecek alanlarda vardır ve sen insanlara burada muhabbet edemezsiniz gidin başka bir yerden edin diyemezsiniz. Burasının amacı anime izleyen kişileri bir çatı altında toplayıp istedikleri gibi konuşmalarını sağlamaktır. Dileyen site hakkında öneri/şikayet yapar, dileyen anime/manga hakkında tartışır dileyen de sohbet muhabbet eder. Tanışma kısmı ise bu tarz bir ortama girmek için yapılmış bir yerdir. Yeni üyenin kendini tanıtarak eski üyelerle bir şekilde konuşmasını ve kaynaşmasını sağlamaktır. Bu durum seni niye bu kadar rahatsız ediyor onu anlamadım, istersen tanışma kısmına hiç bakmadan anime/manga tartışma alanlarına yönelebilir veya orada yeni konu açabilirsin. Kimse seni tanışma konusuna bak veya onlarla selamlaş diye zorlamıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumların kitleleri bir araya  getirdiğini düşünüyorum ve de Türkanime Tv Forumu çok yönlü bir forum. Anime çevirileri de paylaşılıyor, oyunlarda oynanabiliyor ve de sohbet edilebiliyor. Bu alanlar ayrı ayrı başlık altında ve de isteyen kaynaşmak için gelir isteyen de aradığı şeyi bulmak için. 

Böyle bir talepte neden bulunduğunu anlamadım bahsettiğin şeyi desteklemiyorum ama düşüncene saygı duyuyorum. Böyle bir şeyden bahsetmek demek diģer forum alt başlıklarınında kapanmasına kadar gider, bu da genel olarak forumun kapatılmasına yönelik bir tutum oluyor.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle selam dünyalı ben dostum:hi-onion-head-emoticon:

Altını çize çize bulunduğun talep için içimden her ne kadar talebiniz reddedildi diye yanıt versem de

Öyle bir yetkim bulunmadığından şimdilik kendi açımdan eleştireceğim. :relax2-onion-head-emoticon:

1)Forumun oldukça fazla çeşitli içeriğe sahip bunu biliyorum. Herhangi bir şeyi aradın da bulamadın mı nedir bu isyan :silence-onion-head-emoticon:

Aynı şeyi Duol*ngo uygulamasının forumunda dene orada haklı olabilirsin çünkü gerçekten saçma sapan kullananlar vardı buna hak verebilirdim ama burada Anime/manga sever diğer forumdaşlarımızla saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde biz bu durumdan rahatsız değiliz. 

2)Bu bakış açısı ile bakacak olursan durum mesajları da dahil toplam iletilerin %75 ini çöpe atmak gerekir ki  yazıktır.

İçinde insanların anıları olan senin için belki anlamsız ancak yazan ve yazılanlar için değerli olan paha biçilemez iletiler :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

3) Yukarıdaki arkadaşlar da sana bir kaç neden saymışlar  o yüzden yukarıdakilerin hepsi ve şimdilik bu kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kru3gz, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar forumlar:şikayet,öneri,tartışma,yardım,sorun giderme vb. seyler için kullanılır. Görüyorum ki aramızda bazı arkadaşlarim: merhaaabaaaa ben X yasindayım anime izlemeye 2 yıl önce basladım vb. şeyler için forum açıyorlar. Ve bunu tanişma adı altında açıyorlar bence bu gereksiz ve saçmadır. Bu forumları boşuna ve amacı dışında kullanmak demektir. Eger tanısmak istiyorsan discord üzerinden yada bazı arkadaşlarımızın 'sohbet grubu' dedikleri yerden yapılabilir. Bundan dolayı forumda TANIŞMA konusunun kaldırılmasını talep ediyorum

red

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.