Jump to content

Selamlar Dostlar

enessarisac

Önerilen İletiler

Selamlar ben Enes, 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Nerden baksanız 4 yıldır anime izliyorum. Sonunda zahmet edip kendime bir hesap oluşturabildim. E tabi oluşturmuşken forumlara girmesem olmazdı. En sevdiğim anime Naruto, en  sevdiğim karakter ise HxH’den Gon. Tekrardan herkese selamlar, zahmet edip okuduğunuz çok teşekkür ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

enessarisac, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ben Enes, 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Nerden baksanız 4 yıldır anime izliyorum. Sonunda zahmet edip kendime bir hesap oluşturabildim. E tabi oluşturmuşken forumlara girmesem olmazdı. En sevdiğim anime Naruto, en  sevdiğim karakter ise HxH’den Gon. Tekrardan herkese selamlar, zahmet edip okuduğunuz çok teşekkür ediyorum.

Selam, Hoşgeldin umarım forumda iyi vakit geçirir ve eğlenirsin. :)  :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

enessarisac, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Enes, ben 23 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum, favori animem diye bir şey gösteremiyorum daha. HxH'den favori karakterim Killua'dır. 

Muhabbet etmeyi seversen seni muhabbet mekanımıza davet ediyorum, hiç çekinmeden gelip muhabbete girebilirsin. :)

Keyifli forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.