Jump to content

Demon Slayer: Infinity Train


Recommended Posts

Movie yapıtları normal TV animeleri gibi belirtilen tarihte yayınlanıp çeşitli yöntemlerce internete neredeyse düzenli bir şekilde düşen içerikler değil. Belki internette sinema çekimine rastlayabilirsiniz ama kaliteli halde BD'si yani Blue-ray Disk formatı satışa çıktığı vakit internete düşebiliyor. Yabancı fansub ekiplerinden tutun Türk fansub ekiplerine kadar herkes de sinema çekimi yerine BD şekilde kaliteli versiyonunu bekler. Genellikle BD'ler ise Japonya sinema gösterim tarihinden en az 4-6 ay sonra satışa sunulur. Sonrasında sizin izleyebilmeniz için BD halinin internete RAW formatında düşmesi, resmi veyahut fan çevirisinin sökülebilir halinin yayınlanması gerekir, ki hemen sonrasında Türk bir fansub ekibi el atabilsin. İlaveten istisnai durumlar olabilir. Genel standart 6 ay sonra BD'sinin satışa çıkmasıdır lakin Kimi no na wa anime filminde olduğu gibi 11 ay sonra satışa sunulabilir, COVİD-19 sebepli daha farklı bir durum gerçekleşebilir veyahut Netflix lisans haklarının sahibiyse ve sinema gösterim tarihinden sonrasına yakın bir tarihte kendi platformunda yayınlarsa bu süre sandığımızdan daha kısa sürebilir.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By nezuraraka
   Fark ettiyseniz animelerde insan yiyen canavarlar,iblisler ile ilgili bir çok anime var. (etc. Tokyo Ghoul,Kimetsu no Yaiba,Yakusoku no Neverland) sizce bu konuyu işlemek ilgi çekici mi değil mi? Bu konu hakkında tartışabiliriz bence eğlenceli olur (*´꒳`*)
  • By Nopoleon
   Herkese yeniden selamlar;
   Kanalımda yeni bir AMV yayınladım umarım beğenirsiniz, eleştirilerinize değer veriyorum umarım eleştirileriniz bekliyorum teşekkürler.
   (1,5 saat render)
  • By schneizeL
   Anime Adı : Bakemono no Ko
   Anime Türü : Macera, Doğaüstü Güçler, Movie
   Bölüm Sayısı : 01 / 01
   Yapım Yılı : 2015
   Çevirmen : arishok
   Özet: Dünyada birçok canavarın yaşadığı, sokakları kıpır kıpır olan Hayvan Cenneti Bölgesi'nin Suribachi şehrinde canavar sayısı yüz binin üstündedir. Bir gün onlara uzun süredir önderlik eden canavar bilgesi, emekli olup tanrı olarak geri doğacağını bildirdi. "Neyin tanrısı olurum bilinmez ancak olursam yeni bir lider seçilecek, o yüzden herkes hazırlansın" diye buyurdu. Güç ve itibar, varis olmak için gereken koşullardandır. Durum böyle olunca ilk akla gelen Iouzen denilen canavardır. Sakin, kendinden emin ve bir o kadar cesurdur. Çok sayıda öğrencisi olan güçlü biri olması yanında Ichirouhiko ve Jiroumaru denilen ikilinin de babasıdır. Ancak onun haricinde varisliğe uygun bir canavar daha vardır. İsmine Kumatetsu demiştir. Bu arada bu adam biraz sorunlu bir tiptir. Vahşi, gururlu, kendini beğenmiş ve başa çıkılamaz derecede bencil olduğundan bir tane bile öğrencisi yoktur. Durum böyle olunca oğlu olmasına da imkân yoktur.
     Klasör Linki

   Hidden Content You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

    
  • By schneizeL
   Anime Adı : Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise
   Anime Türü : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Movie
   Bölüm Sayısı : 01 / 01
   Yapım Yılı : 2014
   Çevirmen : arishok
   Düzenleme : schneizeL
   Özet; Dünya'da yaşanan bir kıyamet sonrasında, yeryüzünün yörüngesinde bulunan DEVA adındaki bir uzay istayonunda, matrix vari bilgisayar sisteminde büyüyen 20 yaşındaki Angela'nın hikâyesini ele alır.

   Harabeye dönmüş Dünyadan bir siber suçlu, DEVA'nın sistemini kırdıktan sonra, Angela bu siber suçluyu bulup, durdurmak için Dünyaya gönderilmekle görevlendirilir. Bunu yapabilmek için bir klon beden ve mecha verilerek Dünya ajanı olan Dingo ile buluşması için transfer edilir.

   Sudan çıkmış balık misali kendisini yabancı topraklarda bulan Angela, ayrıca daha önce hiç tecrübe etmediği gerçek bir bedene hapsolmuştur. Dijitaline nazaran bu beden, yemeğe ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Dingo ve Angela, harabeye dönmüş Dünya'da, gizemli siber suçlunun kimliğini ve amacını birlikte keşfetmeye çalışırlar.
    
       Klasör Linki

   Hidden Content You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.
    

    
  • By jans09
   Anime izliyor olmamız hepimizin ortak noktası. En çok izlediğimiz anime türü açık ara farkla TV serileri, işte bu TV serileninin devam-son-fill niteliğinde bir çok filmi var ve bu filmler karakterlerini daha önce TV serisi olarak izlediğimiz animelerden dolayı daha bi' tanıdık geldiğinden midir bilinmez pek bir revaçtadırlar. Mesela benim Bleach'in tüm filmlerini izlemem gibi... Tabii konumuz bu değil.
   Peki konumuz ne? Benim tabirimle; Anifilm... Peki AniFilm ne? Bir çoğunuzun Miyazakiiiii dediğini duyar gibiyim. Evet işte tam da o filmleri kast ediyorum... İstediğim şey hep beraber bu filmleri birbirimize kazandırmak.
   Bu katkımızın ne yararı mı olacak?
   -- Anime filmlerini merak edip izlesem mi acaba diye düşünen kitleye çok büyük bir yardımı olacak. Filmin türünü, konusunu ve en önemlisi izleme linkini elinin altında bulacak. 
   --Ayrıca uzun uzun seri izleyip haftalık takip edecek kadar vakti olmayan sınavzedeler için boş vaktinde animelerden uzak kalmamak için harika bir yöntem... 
   Tabii bunun için de belli başlı şartlarım var;
   ŞARTLAR!!!!!
   TANITIM İÇİN  
   "Lüften bu düzene uygun hazırlayınız"
   MAL ve IMDB puanları için
   ***MAL: MyAnimeList puanı
   ***IMDB puanları bazen olmayabiliyor. O kısmı boş bırakabilirsiniz.
    
   FİLM LİSTESİ
   Film Tanıtımları
   İlk 15 Film
   16 - 30 arası
    
   31 - sonrası
   31 Kaze Tachinu (Rüzgar Yükseliyor)
   Tanıtım Papillon 
   Türk Anime TV İzlime Linki
    
     32 Koto no Ha no Niwa (Kelimelerin Bahçesi) Tanıtım Papillon  Türk Anime İzleme Linki  
    
   33 Hal (Haru)
   Tanıtım Papillon 
   Türk Anime TV İzleme Linki
    
    
   34 Giovanni no Shima (Giovanni'nin Adası)
   Tanıtım BlackRed
   Turkanime İzleme Linki
    
     35 Highlander : The Search for Vengeance Tanıtım BlackRed Turkanime İzleme Linki  
    
   36 Hoshi O Kodomo ou
   Tanıtım BlackRed
   Turkanime İzleme Linki  
    
   37. Bungaku Shoujo
   TürkanimeTVİzlemeLinki
        Yapım yılı: 2010
        Yönetmen: Tada Shunsuke
        Hikaye yazarı: Mizuki Nomura
        Tür: Dram, Gizem, Romantizm, Okul
        Konu: Bir gün, okul çıkışı lise birinci sınıf öğrencisi olan İnoue Konoha, bahöedeki manolya ağacının altında oturmuş kitap okuyan bir kız görür. Kız birden okuduğu kitabın köşesinden bir parça çıkarıp yer. Kendisini "Edebiyat Kız" olarak tanıtan senpaisi ile yazılar yazmaya tekrar başlar. Orta okuldan kalma acı dolu hatıraların gerçek hayatta tekrar yüzüne çarpması Konoha'yı çok zorlu ve dram dolu bir keşfe çıkarır. 
   Balıca Seiyuular: Kana Hanazawa, Chiwa Saito, Aya Hirano, Daisuke Ono, Nana Mizuki
        Film Müziği: Masumi İto
        MAL: 7.69
        İMDB: 6.9
        İzleyici Notu: Şimdi ne var? dedirten türde ilerler ya konu öyle bir film. Adından da anlaşılacağı gibi edebi eserlerden alıntılar var ama o kadar yerinde olabilirdi. Çok etkilendim. Sonu da çok iyiydi. İMDBye bakında serinin iki filminin daha olduğunu gördüm. Umarım izleyebilirim.
    
    
   38 Toaru Hikuushi e no Tsuioku ( The Princess and the Pilot - Prenses ve Pilot )
   TürkAnimeTV İzleme Linki
   Tanıtım: @DenizUk
   Yapım Yılı: 2011
   Yönetmen: Jun Shishido
   Hikaye Yazarları: Koroku Inumura, Satoko Okudera
   Tür: Romantizm, Macera, Askeri
   Konu: Soylu Del Moral ailesinin güzel kızı Fana, levamme ülkesinin veliaht prensi olan Prens Carlo'dan evlilik teklifi alır, ancak ülkeleri, Amatsuvian ile savaş içinde olduğundan yaklaşık bir yıl sonra savaş bitiminde evlenmek üzere sözleşirler. Velhasıl savaş bitmez ve prensin gelini olacak Fana'ya düşman saldırı düzenler. Bunun üzerine Fana'yı en kısa sürede prensin yanına ulaştırmak için bir plan yaparlar.
   Levamme'de en düşük sınıf olan bestado sınıfından biri olan Charles en iyi savaş pilotlarından biridir ve paralı asker olarak çalışmaktadır. Fana'yı prensin yanına götürme görevini de bu yüzden Charles alır. Charles ve Fana için bu uçuş yolculuğu hem geleceklerine hem de geçmişlerine dokunacak bir bağ oluşturur.
   Başlıca Seiyuular: Kamiki Ryunosuke, Morohoshi Sumire, Ono Daisuke, Terasoma Masaki
   Film Müziği: Shiro Hamaguchi
   MAL: 7,7
   İMDB: 7,1
   izleyici Notu: İzleyeli uzun zaman oldu ama izlemeyenler için aklıma gelmişken yazayım dedim. Çok güzel bir movie, ben çok beğendim. Romantizm, macera ve özgürlüğü güzel bir şekilde anlatmış. İzleyin bence :)
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.