Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Anime öncelikle okulda geçiyordu.Ana karakter görünüşten kaybettiği içinde hiç arkadaşı yoktu.(Saçı sarı+siyah karışımı bir şeydi ve herkes zorba olduğunu düşünüyordu) ardından arkadaşlık kulübü mü desem ona benzer bir şeye katılıyordu ya da o grubun kurucu üyelerindendi.Kulübü sınıfta bulunan aynı onun gibi arkadaşı olmayan siyah uzun saçlı bir kızla kurduğunu hatırlıyorum.Aynı gün gruba sınıfta popüler olan bir kız daha katılıyordu.Bir de eğer animeyi izlediyseniz hareme dönüşüyor mu ?

userwiththis, 10.11.2020 - 18:55 tarihinde yazdı:

Anime öncelikle okulda geçiyordu.Ana karakter görünüşten kaybettiği içinde hiç arkadaşı yoktu.(Saçı sarı+siyah karışımı bir şeydi ve herkes zorba olduğunu düşünüyordu) ardından arkadaşlık kulübü mü desem ona benzer bir şeye katılıyordu ya da o grubun kurucu üyelerindendi.Kulübü sınıfta bulunan aynı onun gibi arkadaşı olmayan siyah uzun saçlı bir kızla kurduğunu hatırlıyorum.Aynı gün gruba sınıfta popüler olan bir kız daha katılıyordu.Bir de eğer animeyi izlediyseniz hareme dönüşüyor mu ?

Animenin tamamını izlemedim ama izlediğim kadarıyla son da sorduğun sorunun cevabı  evet .   :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Icfannsu00, 11.11.2020 - 22:16 tarihinde yazdı:

Emin olabilirsin, dönüşüyo...

Evet 2.bölümü izlediğim sırada emin olmak kategorileri kontrol ettim ve harbi öyleymiş.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.