Jump to content

High School DXD

animeci14

Önerilen İletiler

animeci14, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar

ben şimdi high school dxd animesini bitirdim ama devamını novelde okuyabilirmiyim? okursamda 4.sezonun bitişi novelde kaçıncu sırada? 

Konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim sitede daha yeni olduğum için. Şimdiden teşekkür ederim

bende merak ediyorum kaçıncı novelde bittiğini ama 1. ciltini mangasueden okuyabilirsin 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animeci14, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar

ben şimdi high school dxd animesini bitirdim ama devamını novelde okuyabilirmiyim? okursamda 4.sezonun bitişi novelde kaçıncu sırada? 

Konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim sitede daha yeni olduğum için. Şimdiden teşekkür ederim

Bildiğim kadarıyla Türkçe kaynak yok en azından sizin istediğiniz kısımlar(4.sezondan sonrası). Ben şahsen okumadım ama eğer ingilizceniz iyi ise ingilizce kaynaklardan bulabilir ve okuyabilirsiniz diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kofteor, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Highschool dxd'nin son sezonun ismi galiba Hero falandı o yüzden High school DxD Hero Episode 13 (artık final kaçıncı bölümse hatırlamıyorum) wiki yazıp girdikten sonra wikisinde genelde yazar kaçıncı bölümlerden uyarlanmışsa

12.bölüm olması gerek çünkü bölümlerden biri 0.bölüm olarak kabul ediliyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MomongaGowL, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni sezon neden gelmiyor animeye bilen var mı ?

bir yerde okumuştum doğrumu yanlışmı pek emin değilim fakat mangasından çok fazla ayrılmaya başlandığı söyleniyordu çok şikayet geldiği için stüdyo değişiyor gibisinden yazılar vardı yani ilk 4 sezonun senaristi bu sezona karışmıcak ayrıca covid virüsü nedenide extra bir sebep oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MomongaGowL, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni sezon neden gelmiyor animeye bilen var mı ?

crazycraz1, Bir saat önce tarihinde yazdı:

bir yerde okumuştum doğrumu yanlışmı pek emin değilim fakat mangasından çok fazla ayrılmaya başlandığı söyleniyordu çok şikayet geldiği için stüdyo değişiyor gibisinden yazılar vardı yani ilk 4 sezonun senaristi bu sezona karışmıcak ayrıca covid virüsü nedenide extra bir sebep oldu

Yaratıcının, 12 sahne Sezonuna üç hafif kitabı yerleştirmeye çalıştığı ve acınacak şekilde bombaladığı 3. Sezonun acil durumu için anlayışlı bir cevap olabilir. Anime'nin 3. sezonu kaynak materyalden uzaklaştı ve düzenlemenin fanatikleri tarafından çekildi. Passione Studio, yapımcılar tarafından yapılan önceki karışımları yeniden denememek için çaba gösteriyor. Mangaya sadık kalmayan animeler kalabalığı hayal kırıklığına uğratır. Bunun en göze çarpan modellerinden biri Tokyo Ghoul'dur, çünkü ilk anime mangaya adanmış kalmadı ve hayranların hayal kırıklığını karşılamadı.

Gecikme Nedeni: Beşinci sezon ertelendi, bunun bir nedeni COVID-19 salgını. Ancak bunun başka bir nedeni daha var. Dördüncü sezon 2018'de prömiyer yaptı ve yapımcılar 2020'de beşinci sezonun prömiyerini yapmak istediler. Gösterinin gecikmesi aynı zamanda yapım stüdyosunun değişmesiyle de ilgili. Yeni bir stüdyo sezonun prodüksiyonuyla ilgilenecek ve bu da teknik gecikmeye neden oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi DxD konusuna gelirsek kitabı İngilizce olarak okuyabilirsin baştan okumanı taksiye ederim eksik kısımlardan dolayı ? şimdi gelelim sana :D @Pika-sama 3.sezondan sonra Stüdyo değişti zaten  çok önemli olayları atladı aptal stüdyo 1. Loki ile savaş Vali bizimkilerle konuşup kendi istekleriyle yardıma geliyorlardı hatta  eski bir ejderhadan Loki hakkında bilgi almışlardı yanlış hatırlamıyorsam fenriri gene çalıyordu vali ancak satıp kaçıyordu bizimkileri o lanet kısmı vs yok novelde stüdyo uydurdu haaa bir kısım var o doğru riass isseinin zırhını giyebiliyor ancak o ilerinin konusu. 2. kısım Sona Vs. Rias kısmı anime de gösterilmedi Sairaorg ile savaşmadan önce Sona Sitri ailesiyle vs. Atmışlardı o kısım yok ancak çizimlerden dolayı yeni bir stüdyo aranıyor mu bilmiyorum ancak Novelle bayağı yakın olduğundan çizimler beni rahatsız etmemişti 

Düzenlenme: ggurcan tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ggurcan, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Şimdi DxD konusuna gelirsek kitabı İngilizce olarak okuyabilirsin baştan okumanı taksiye ederim eksik kısımlardan dolayı ? şimdi gelelim sana :D @Pika-sama 3.sezondan sonra Stüdyo değişti zaten  çok önemli olayları atladı aptal stüdyo 1. Loki ile savaş Vali bizimkilerle konuşup kendi istekleriyle yardıma geliyorlardı hatta  eski bir ejderhadan Loki hakkında bilgi almışlardı yanlış hatırlamıyorsam fenriri gene çalıyordu vali ancak satıp kaçıyordu bizimkileri o lanet kısmı vs yok novelde stüdyo uydurdu haaa bir kısım var o doğru riass isseinin zırhını giyebiliyor ancak o ilerinin konusu. 2. kısım Sona Vs. Rias kısmı anime de gösterilmedi Sairaorg ile savaşmadan önce Sona Sitri ailesiyle vs. Atmışlardı o kısım yok ancak çizimlerden dolayı yeni bir stüdyo aranıyor mu bilmiyorum ancak Novelle bayağı yakın olduğundan çizimler beni rahatsız etmemişti 

Gelen sansürden de şikayetçi olan bir sürü insan vardı :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.