Jump to content

Herkese Japonya'dan Selamlar!!

meru

Önerilen İletiler

Ben Mertcan, 25 yaşındayım yaklaşık 10 senedir anime izlerim, ancak daha yeni üye oldum. Japonya'da  ismimi söyleyemedikleri için Meru diyorlar kullanıcı adım da o yüzden. Bilgisayar Mühendisliği son sınıfım, bu zamana kadar kısa süreli olarak geldim Japonya'ya ancak okulumun online olması sebebiyle oturumumu aldım ve 2 aydır burada bulunmaktayım. Tanışmak istedim forumdakiler ile. Herkese iyi günler dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Meru, aramıza hoşgeldin! :thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben Melisa fakat genellikle Mely derler. Umarım burada bizimle güzel vakit geçirirsin. Forumla veya genel olarak bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin. Aşağıya kaynaşma ve muhabbet mekanımızın linkini bırakıyor mutlaka bekliyorum. :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meru, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben Mertcan, 25 yaşındayım yaklaşık 10 senedir anime izlerim, ancak daha yeni üye oldum. Japonya'da  ismimi söyleyemedikleri için Meru diyorlar kullanıcı adım da o yüzden. Bilgisayar Mühendisliği son sınıfım, bu zamana kadar kısa süreli olarak geldim Japonya'ya ancak okulumun online olması sebebiyle oturumumu aldım ve 2 aydır burada bulunmaktayım. Tanışmak istedim forumdakiler ile. Herkese iyi günler dilerim.

Merhaba aramıza Hoşgeldin umarım eğlenir, keyifli vakit geçirirsin (Diyeceğim de zaten 2 aydır buradaymışsın :)  :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Mertcan. Meruto da diyebilirlermiş aslında Naruto'yu andırırdı biraz :D Bana da soyadımın Temel olmasından ötürü Temeru diyorlardı :) Fukuoka'dasın galiba orada bulunmuştum iki günlüğüne hoş bir şehir. İyi forumlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meru, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Mertcan hoş geldin forumda iyi eğlenceler :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.