Jump to content

Bleach Hakkında

Tanjiro

Önerilen İletiler

Selamlar shounen animelere pek düşkün olduğum için shounen 3 lüsünden bleach'e başlamak istiyorum ama 1-2 bölüm izleyince olayların çok klişe ve animasyonu çok eski (2008 de çıkmış tabi eski olacak) geldiğinden devam edesim gelmedi sizce devam etmelimiyim animasyonları düzelir mi?(naruto vb çokca shounen izledim)

Ha bu arada bu forumda yeniyim bu konuları nereye açmam gerektiğini falan karıştırıyorum yanlış yaptıysam yardımcı olursanız sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.Başlıyorum seriye

Bleach izlenmesi gereken bir anime ilk başlardaki olaylara pek aldırma bence ben 2-3 kez tekrar movieleriyle izlemişimdir. Cidden güzel bir animedir komedisi olsun aksiyonu olsun sıkmadan izletir kendisini sadece 1-2 şey sıkar belki :D onu da yorumlarda çok görürsün zaten ( Naruto'da ki Sakura'nın Sasuke kuuuuuun demesi gibi burada da Orihime var onu görmezden gelirsen tadından yenmez :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizimleri anime bitene kadar aynı kalacak yani çizimlerinin değişmesini pek bekleme ama anime 2004 yılında çıkmaya başladı bu yüzden çizimleri zamanına göre güzel zaten.  Klişe konusuna gelirsek eski bir anime zaten ve çıkış yıllarında buna benzer örnekleri yoktu o yüzden klişe diyebilir miyiz emin değilim. Bunları geçersek ilk izlediğim anime bleach olduğu için bende yeri farklıdır ama sen bence ilk arc' ı bitir heralde 30 bolume falan denk geliyordu ondan sonra sevmezsen devam etme çünkü anime biraz geç açılıyor ilk bölümler tanıtım gibi birşey oluyorlar, ana konuya biraz geç başlıyor bence bir 15 bölüm falan izle sarmazsa bırakırsın. Bence en iyi arc  ilk arc zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Thor_The_GOD, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Bleach izlenmesi gereken bir anime ilk başlardaki olaylara pek aldırma bence ben 2-3 kez tekrar movieleriyle izlemişimdir. Cidden güzel bir animedir komedisi olsun aksiyonu olsun sıkmadan izletir kendisini sadece 1-2 şey sıkar belki :D onu da yorumlarda çok görürsün zaten ( Naruto'da ki Sakura'nın Sasuke kuuuuuun demesi gibi burada da Orihime var onu görmezden gelirsen tadından yenmez :D )

Orihimenin birkaç saçmaladığı yerler var ama genel anlamda animeye güzel ve animeye yakıştığını düşünüyorum  spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filler'i izleme derim. Onun dışında Orihime'yi çok sevme derim :D Çizimler güzel oluyor ilerledikçe Naruto vs. de olduğu gibi. Ondan sonra baya güzel dövüşler var kaçırmaman gerek kesinlikle. Yani zaten Naruto falan izlediysen Bleach'i seversin. Shounen seviyorum diyorsun ayrıca, başla kesin!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

Soul Society'e grup olarak gittikleri kısma kadar sıkıcı, yani ilk 50 bölüme geliyordu sanırım.

Ama olaylar oradan sonra bayağı epik geçiyor zaten internetteki AMV leri gördüysen hepsi 100-200 ve son 40 bölümdeki şeyler. Eski shounenlerde hep bu ilk bölümler çizim / müzik kalitesi olsun zorlaştırır izlemeyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.