Jump to content

Bleach Hakkında

Tanjiro

Önerilen İletiler

Tanjiro, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar shounen animelere pek düşkün olduğum için shounen 3 lüsünden bleach'e başlamak istiyorum ama 1-2 bölüm izleyince olayların çok klişe ve animasyonu çok eski (2008 de çıkmış tabi eski olacak) geldiğinden devam edesim gelmedi sizce devam etmelimiyim animasyonları düzelir mi?(naruto vb çokca shounen izledim)

Ha bu arada bu forumda yeniyim bu konuları nereye açmam gerektiğini falan karıştırıyorum yanlış yaptıysam yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer bir shounen hastasıysan bleachi kesinlikle izlemelisin ileride çizimler vs. de düzelecek ve ilerde anime sarıcak merakta bırakıcak ne olucak bu olay falan dedirtecek dişini sık biraz sonra sarıcak zaten sonuç olarak izlemeye devam et sarıcak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.Başlıyorum seriye

Shounen ve Bleach manyağı bir kişi olarak tavsiye vereyim, ben Bleach'i filler bölümleriyle izledim ve gerçekten sıkıldığım bölümler  çok oldu ama filler bölümleri izlemeyip, atlarsan anime akıcı olarak devam ediyor tabii başlarda sıkıcı geçiyor ama anime Arrancar arc'ında seyir zevki mükemmel hale geliyor, sürekli fight oluyor bu da izleyeni tatmin ediyor. Kısacası Bleach izlemeni öneririm ayrıca 2021'de yeni sezonu geliyor ve en iyi sezonu, yeni gelecek sezon olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach öyle bir anime ki animez kanalı 40-50 bölüme bir baştan koyduğunda en 5 kere izledim. Bittiği vakit uzun olmasa insan bir tur daha atar. Öyle can çektiriyor. Ichigo "******" dediği vakit sende "******" diyeceksin istemsizce. Zaraki ile beraber gülüp, Byakuya ile beraber sesini alçaltıp bankai açacaksın. Kesinlikle izle, bitir. 2021'de devamı gelecek sanırım. Eğer manga sonuna kadar işlenirse olaylar bir kat daha keyifli olacak. Sende daha yeni izlediğin için 2021'de alacağın keyif birkaç kat daha artacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum şuan Bleach 110'dayım ben de ilklerde çok sıkılmıştım fakat Rescue Rukia arc'ı girince gerçekten animeye bağlanıyorsun anime zaten o arc'da açılıyor konusu özgünleşmeye başlıyor ve gayet güzel fightler görüyorsun 16. Bölümde arc olayları yavaştan başlıyor arc'a tam giriş 42. Bölüm oluyor fakat 16. bölüm dahil güzel fightler izlemeye başlıyorsun o yüzden 16. bölüme kadar sabret zaten sonrasını heyecanla izlemek isteyeceksin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemelisin keşke devamı gelse diye beklediğim bir seriydi en sevdiğim kısım girişin bitip ana hikayenin başladığı kısımdı yaklaşık 40lı 50li bölümlerde çok güzel ordan sonrası her şeyin temposu yerinde harika dövüşler ile karşılaşıyorsun finale doğru olaylar ve dövüşler çok daha güzelleşiyor çığırını aşıyor ve finalde emsali görülmemiş bir olay gerçekleşiyor bence izlemelisin koca bir seri bu saydığım hissiyatla ilerliyor git gide güzelleşiyor naruto gibi denebilir biraz o da 2. sezonunda açılmıştı tamamen narutoda sevdiğim tek şey fillerlardaki yan karakterlerin arada ana bölümlerde karşımıza çıkması olmuştu baya komikti bleachde naruto kadar filler yok ama olanı da sıkmaz 1 2 bölüme geçiyor diye hatırlıyorum en fazla havuz sahil kaplıca sahneleri oluyor fillerlar veya soul societydeki gündelik hayatı gösteriyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach olayların çok yavaş ilerlediği bir seri. ilk 20 bölüm sadece animenin girişi bize shinigamileri hollowları vb şeyleri anlatıyor. bikaç bölüm izleyip direk 15. bölüme falan atlasan fazla bişey kaybetmezsin çünkü bir olay yok. 21. bölüme kadar ordan oraya koşturuyorlar. 21. bölümden itibaren anime başlıyor tüm karakterleri en güçlüleri tanımaya başlıyoruz. Bol kanlı savaşlar izliyoruz. antrenman dövüş sürekli bunlarla geçiyor 54. bölüme kadar. Ama güzel dövüşler. Ha arada bir flashback (geriye dönüş) falan giriyor ama hikayeyi anlamamız için gerekli. 60. bölümle anime çok daha üst bir noktaya çıkıyor. (en güçlü düşman)'ın kim olduğunu söylemeyeceğim ama onunla animenin asıl hikayesi başlıyor. Bundan sonra ana karakterimiz güçlenmek ve kendinden çok daha güçlü olan düşmanları yenmek için çalışıyor ve kendine şunu ilke ediniyor:   "Kazanmak istediğim için savaşmıyorum, kazanmak zorunda olduğum için savaşıyorum!"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erdemcicek, Şimdi tarihinde yazdı:

Bleach olayların çok yavaş ilerlediği bir seri. ilk 20 bölüm sadece animenin girişi bize shinigamileri hollowları vb şeyleri anlatıyor. bikaç bölüm izleyip direk 15. bölüme falan atlasan fazla bişey kaybetmezsin çünkü bir olay yok. 21. bölüme kadar ordan oraya koşturuyorlar. 21. bölümden itibaren anime başlıyor tüm karakterleri en güçlüleri tanımaya başlıyoruz. Bol kanlı savaşlar izliyoruz. antrenman dövüş sürekli bunlarla geçiyor 54. bölüme kadar. Ama güzel dövüşler. Ha arada bir flashback (geriye dönüş) falan giriyor ama hikayeyi anlamamız için gerekli. 60. bölümle anime çok daha üst bir noktaya çıkıyor. (en güçlü düşman)'ın kim olduğunu söylemeyeceğim ama onunla animenin asıl hikayesi başlıyor. Bundan sonra ana karakterimiz güçlenmek ve kendinden çok daha güçlü olan düşmanları yenmek için çalışıyor ve kendine şunu ilke ediniyor:   "Kazanmak istediğim için savaşmıyorum, kazanmak zorunda olduğum için savaşıyorum!"

Bleach aslen çok iyi animede çok yavaş ilerliyor ve orihime var bide anime boyu kurasaki-kun kurasaki-kun tilt etmese çok iyi anime :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kanka zaten 166 bölümü filler yani 166 bölüm atlicaksın. Mesela 63. bölüm bitince direk 109. bölüme atlıyorsun. ve okadar bölüm atlamana rağmen kaldığın yerden sadece bir gün falan geçmiş şekilde devam ediyorsun. Yani o bölümleri İzlersen boşuna izlersin hikayeyle bi alakası olmayan farklı konuların işlendiği geçici düşman karakterlerin geldiği sahneler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

topu topu 200 bölüm seyrediyorsun çok uzun değil ama kesinlikle değer. 109 dan devam ediyosun ve 110. bölümde en güzel arc başlıyor. 120. bölümde başlayan savaş animenin son bölümündeki savaş dışında en güzel ikinci savaş. En güzel savaş ise yıllar boyunca tüm bleach izleyenler arasında yer edinmiş kötü olmasına rağmen kalplerimizi fethetmiş bir karakterin ichigo ile savaştığı bölüm yani 161

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.