Jump to content

Bleach Hakkında

Tanjiro

Önerilen İletiler

erdemcicek, 21.11.2020 - 23:35 tarihinde yazdı:

Bleach olayların çok yavaş ilerlediği bir seri. ilk 20 bölüm sadece animenin girişi bize shinigamileri hollowları vb şeyleri anlatıyor. bikaç bölüm izleyip direk 15. bölüme falan atlasan fazla bişey kaybetmezsin çünkü bir olay yok. 21. bölüme kadar ordan oraya koşturuyorlar. 21. bölümden itibaren anime başlıyor tüm karakterleri en güçlüleri tanımaya başlıyoruz. Bol kanlı savaşlar izliyoruz. antrenman dövüş sürekli bunlarla geçiyor 54. bölüme kadar. Ama güzel dövüşler. Ha arada bir flashback (geriye dönüş) falan giriyor ama hikayeyi anlamamız için gerekli. 60. bölümle anime çok daha üst bir noktaya çıkıyor. (en güçlü düşman)'ın kim olduğunu söylemeyeceğim ama onunla animenin asıl hikayesi başlıyor. Bundan sonra ana karakterimiz güçlenmek ve kendinden çok daha güçlü olan düşmanları yenmek için çalışıyor ve kendine şunu ilke ediniyor:   "Kazanmak istediğim için savaşmıyorum, kazanmak zorunda olduğum için savaşıyorum!"

Spoiler

Sen mangayı okumamış bir arkadaşa benziyorsun. İlk 10 bölümü atladığın zaman Ichigo'nun annesinin hollowu olduğu gibi şeyleri kaçırırsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.Başlıyorum seriye

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.