Jump to content

Yeni Sword Art Online Filimi

Glitch

Önerilen İletiler

Herkese selam millet bu gün size yakın zamanda duyurulan SAO filimi hakkında olan bilgileri açıklayacağım iyi okumalar

Not 

Madde madde açıklayacağım fazla vakit çalmak için 

1- Anime olarak beklen yeni SAO film olacağı duyuruydu

2- Çıkış tarihi ise  2021 olacağı söylendi 

3- Konusu ise SAO 1 Kirito Değil Asuna gözünden izleyeceğiz

4- İsmi ise Sword Art Online: Progressive The Movie olucak

Şimdilik resmi kaynaklardan durulan bilgiler bunar yenileri geldikçe burası güncellenecek   

Fragmanı

Offical Fragman

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lvh-zhfTepA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Türkce Altyazılı

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vTp592GwZbI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seigi098, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Progressive daha önceden duyurulmuştu ancak konusunu bilmiyordum. SAO'ya son noktayı koyacak bir hikaye olacağı söylentisi vardı, umutluydum o yüzden. Artık bitirmeleri lazım bence 

Bence zaten Sword art Online 1 hikaye bitmişti bundan sornası bence yan hikaye gözüyle bakmak daha iyi olur bence çünkü 2 bile 1 devamı niteliğinde değil ben bu fikirle izledim gayet zevk aldım yine animesi çıksa izlerim  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Glitch, 19.11.2020 - 11:26 tarihinde yazdı:

Bence zaten Sword art Online 1 hikaye bitmişti bundan sornası bence yan hikaye gözüyle bakmak daha iyi olur bence çünkü 2 bile 1 devamı niteliğinde değil ben bu fikirle izledim gayet zevk aldım yine animesi çıksa izlerim  

Bence de biraz böyle bir durum çünkü ben diğer serilerin 1.sezon 1.partın yarısı kadar bile keyif verici güzel olduğunu düşünmüyorum (yapımcı da bunu anladı da aynı sezonu Asuna'nın gözünden veriyordur belki)

Şaka maka bir yana benim harbiden bu filmden beklentim var umarım bizi eğlendirir, 1.sezon 1.part kadar keyif verir. :)  :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama fragmana bakıncak olursa remastered tadında olucak çünkü sao 1 dünyasını yenden çizilmiş olacak fragmana bakıncak olursak baya iyi olmuş

Pika-sama, 20.11.2020 - 13:42 tarihinde yazdı:

Bence de biraz böyle bir durum çünkü ben diğer serilerin 1.sezon 1.partın yarısı kadar bile keyif verici güzel olduğunu düşünmüyorum (yapımcı da bunu anladı da aynı sezonu Asuna'nın gözünden veriyordur belki)

Şaka maka bir yana benim harbiden bu filmden beklentim var umarım bizi eğlendirir, 1.sezon 1.part kadar keyif verir. :)  :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Glitch, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Ama fragmana bakıncak olursa remastered tadında olucak çünkü sao 1 dünyasını yenden çizilmiş olacak fragmana bakıncak olursak baya iyi olmuş

Bende başta aynı düşündüm ama remastered tan çok yeni yapım gibi duruyor ne de olsa sadece çizim kalitesi değil bakış açısı ve ana karakter değişiyor o yüzden beklentim yüksek en azından birazcık farklı bir şey ile 1.sezon 1.partın tadını verebilirler gibi. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.